Ve Google Allo Sahnede! İşte Bilinmesi Gerekenler…

Ve Google Allo Sahnede! İşte Bilinmesi Gerekenler…

Anlık, sesli yazışmalar, şifreli ve gizli görüşmeler, şirketler için konferans niteliğindeki görüşmeler ve Google Assistant'ı da içeren Google Allo...

Google’ın Yapay Zeka sistemi ile geliştirdiği mesajlaşma uygulaması ‘ALLO’, artık sahnede!

Söz verdiği gibi Google, zamanında yetiştirmeyi başardı ve ilk önce Android cihazlar için mesajlaşma uygulaması ALLO’yu markete taşıdı… Peki, Google Allo nedir?

Anlık yazışmalar, sesli yazışmalar, şifreli ve gizli görüşmeler, şirketler için konferans niteliğindeki görüşmeler ve Google Assistant başta olmak üzere saymakla bitmez, Google Allo’nun özellikleri!

Google hesabına da ihtiyacınız yok. Sadece telefon numaranızı giriyorsunuz, o kadar.

Facebook’un yönetimindeki Whatsapp’ın karşısına çıkan Google Allo, mesajlaşma sistemlerine yeni bir sayfa açmak istiyor. Öyle ki, aşağıda videoyu izleyince de göreceksiniz, chat yaparken aynı zamanda uygulamayı akıllı bir robot olarak da kullanabiliyorsunuz.

Google Allo’yu incelemeye başlıyoruz biz de. Daha sonrasında sizlerle incelemelerimizi paylaşacağız…

iOS için de geliyor

iOS için de tarih bellidir aslında ve link dahi paylaşılmış gibi duruyor. Ancak henüz aktif görünmüyor.

Her markette (Play Store) de indirilmeye hazır değil. Şuan için öncelikle Amerika marketinde görücüye çıkan Google Allo, pek yakında tüm marketlerde olacak. Aşağıdaki linkten ya da cihazınızdaki Play Store’dan Google Allo sayfasına ulaşabilir, eğer aktif değilse de önce sipariş (ücretsiz) verebilirsiniz.

Google Play’den indirmek için: Google Allo

Yazar: Said Murat

YORUM

Yorumlar 0