Kadınlar İçin Dünyanın En Pahalı iPad Kılıfları

Kadınlar İçin Dünyanın En Pahalı iPad Kılıfları

En pahalı iPad kılıf ve çantalarını bir araya getirdik. 10 bin TL’nin de üzerine ulaşan fiyat etiketleri ile her biri tasarım ve “dolar” harikası…

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent

Fiyatı: 2000 TL

Moda dendiğinde akımları belirleyen markalardan biri de Yves Saint Laurent. Bu ünlü moda evinin iPad’i adeta baştan çıkartan aksesuarı ise göz alıcı renkleri ile kadınların hayran kalacağı türden.Kapatmak için Y logosu ile bir hayli güzel görünen bu şık çantanın fiyatı ise 2000 TL.

Detaylar için tıklayınız…

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Fiyatı: 1500 TL

Louis Vuitton’un kanvas dış yüzeyi ve microfiber iç astarı ile bir tasarım dehası olan kılıfı da en pahalılar arasında. iPad’inizi güvenle korumasının yanı sıra dışa kaydırmanız için de gayet güzel bir sisteme sahip. Kılıfın ses açma-kapama, dock konektör portu, kulaklık girişi gibi iPad birimlerine kolay ulaşım için açıklıkları da var.

Detaylar için tıklayınız…

Tod’s

Tod’s

Fiyatı: 10 bin lira

Pahalı moda denildiği zaman akla ilk gelen markalardan biri değil belki ama emin olun onu bilen biliyor ve ürettiği iPad kılıfıyla da dünyanın en pahalısı Tod’s markasına ait. Dört farklı rengi bulunan ve gerçek timsah derisinden üretilen bu kılıfların fiyatı tam 10 bin dolar!

Detaylar için tıklayınız…

Nancy Gonzalez

Nancy Gonzalez

Fiyatı: 4000 TL

Bir diğer timsah derisi iPad kılıfı da ABD’li çanta ve aksesuar üretici Nancy Gonzales’ten geliyor. Hayranlık uyandıran tasarımıyla benzersiz. Yeşil, kırmızı, sarı gibi renk alternatifleri sunuyor ve 4000 TL’ye yakın bir fiyat etiketi ile sahne alıyor. Belki de onun yerine yedi sekiz tane lüks deri çanta alabilirsiniz, hem iPad hepsinin içine sığar. Ne dersiniz?

Detaylar için tıklayınız…

Chanel

Chanel

Fiyatı: 3500 TL

Tüm kadınların yakından tanıdığı bir markaya geldi sıra: Chanel. Fransız moda devinin parlak deri ve kapitone dikişlerle iPad’i adeta şımartan kılıfının fiyatı ise tam 3500 TL. Şık fermuarı ve Chanel logosuyla lüks ve iPad cihazınızı buluşturmayı hedefeyen bu aksesuarın özellikle Fransa’da çok popüler olduğunu belirtelim.

Detaylar için tıklayınız…

YORUM

Yorumlar 0