İnceleme: ESET Multi Device Security Pack Edition 2018

Yeni ESET Multi Device Security Pack Edition 2018 ürününü sizin için inceledik. Bakalım ünlü siber güvenlik firmasının bu yeni uygulaması, bizlere neler sunuyor?

Yayınlanma:
İnceleme: ESET Multi Device Security Pack Edition 2018

ESET Multi Device Security Pack Edition 2018, toptan bir siber güvenlik çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Aslında bu ürün,sadece bir antivirüs yazılımı değil. Çünkü ESET Multi Device Security Pack Edition 2018, bir toplu lisans anahtarı yönetim sistemi. Siber güvenlik çözümleri konusunda ESET’i tercih etmeyi düşünüyorsanız ve birden fazla cihaza sahipseniz, bu toplu lisans anahtarı uygulaması sizin için biçilmiş kaftan olabilir.

ESET Multi Device Security Pack Edition 2018 neler içeriyor?

Uygulamanın bir toplu lisans anahtarı uygulaması olduğundan bahsetmiştik; ESET’in; PC/Windows, MacOS, Android ve Linux platformları için geliştirdiği antivirüs ve internet güvenliği yazılımları hâlihazırda zaten bulunuyor. Bu denli kapsama sahip platform desteğiyle beraber ESET’in yeni bir hedefi var: Sahip olduğunuz tüm akıllı cihazlarınızı koruyacak en iyi siber güvenlik çözümünü, en uygun fiyatla müşterilerine sunmak.

Firmanın kendi web sitesi üzerinden satın alınabilen ESET Multi Device Security Pack Edition 2018 ile beraber, PC/Windows, MacOS, Android ve Linux platformlarında kullanacağınız siber güvenlik çözümleri için ortak bir lisans anahtarı satın almış oluyorsunuz.

Tek bir lisans anahtarı ile farklı platformlarda size hizmet veren siber güvenlik yazılımınızı etkinleştirerek, maksimum güvenliğe sahip olabiliyorsunuz. Siz kişisel bilgisayarınızda korunurken, çocuklarınızın akıllı telefonlarını da aynı şekilde koruyabilirsiniz. Ya da aynı anda iş bilgisayarı olarak tercih ettiğiniz MacOS bilgisayarınızı da en güncel korumayla donatabilirsiniz. Hepsi tek bir lisansla, tek bir yönetim çatısı altında…

ESET niçin böyle bir uygulamayı sunuyor?

Siber güvenlik tehditlerinin internetin hemen her köşesinde pusuda beklediği günler yaşıyoruz. Kişisel bilgisayarlarımızı, akıllı telefonlarımızı, tabletlerimizi farklı farklı güvenlik uygulamalarıyla korumak durumunda kalıyoruz. Bunu yapmamamız hâlinde yaşayabileceğimiz sorunlar, hepimizin malûmu…

Belki tek bir kullanıcı ile yalnızca PC veya mobil tarafında satın alacağımız bir lisans anahtarını kullanmak, bize ciddi bir maliyet yüklemeyecektir. Fakat çok sayıda internete erişebilen cihazımız olabilir. Böyle bir durumda hepsi için ayrı ayrı lisans anahtarı satın almak ne yazık ki yüksek maliyetli olabiliyor. Bu nedenle de çoğu kez sahip olduğumuz diğer cihazları korumaktan uzak kalıyoruz. Müşterilerinin maliyet kaygılarına ünlü siber güvenlik yazılımı üreticisinin cevabı

ESET Multi Device Security Pack Edition 2018 oldu. Satın alınan bu ortak lisans anahtarı, tek tek satın almaya kıyasla çok daha uygun fiyata geliyor. Bir açıdan kazan-kazan durumu söz konusu diyebiliriz. ESET, onları tercih ettiğiniz için sizlere ciddi bir indirim sunuyor. Sizler de toplam maliyete kıyasla çok daha az ödeme yaparak, tüm akıllı cihazlarınızı ve kişisel bilgisayarlarınızı koruma altına alabiliyorsunuz.

Peki öne çıkan özellikleri neler?

Tek bir Multi Device Security lisansı ile 5 cihaza kadar koruma sağlayabilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, maliyetler toplamına bakıldığında Multi Device Security çok daha cazip bir paket hâline geliyor.

Lisans yönetimi işlemleriniz için my.eset.com adresini kullanabilirsiniz. Lisansınızı tek bir chazın üstünden yenilemeniz durumunda, bağlı bulunan tüm cihazlarınızın lisansları da otomatik olarak yenilenecektir. Bu sayede tek tek ürün aktivasyonu yapmakla asla zaman kaybetmezsiniz. Cihaz değişikliği yapmanız duruunda (mesela yeni bir Android telefona geçiş yapmak) oldukça basit bir şekilde, devam etmekte olan lisansınızı yeni cihazınıza transfer edebilirsiniz. Prosedürlerle uğraşmanız gerekmez.

Eğer tüm cihazlarınızı toptan koruyacak bir güvenlik çözümü arıyorsanız, kolay lisans anahtarı yönetimi sizin için gerekliyse, bununla beraber daha az ödemeyi istiyorsanız, Teknolojituru.com ekibi olarak ESET Multi Device Security Pack Edition 2018 ürününü tavsiye ediyoruz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.