Reklam

TeknolojiTuru.com, teknolojiyi kapsayan her konuda haber, araştırma yazısı, inceleme, rehber ve konular içerir. Belirli kalıpların dışında, dinamik, yenilikçi ve modern çizgisiyle başlı başına fark yaratır. Düzenli olarak yenilenir ve tüm bunların merkezinde güçlü bir editöryal ekibi vardır. Kolaylıkla okunabilen sayfalar, bağımsız, güven veren bakış açısı ile alışkanlık  halini almıştır. Haziran 2018 istatistiklerine göre aylık 280 bin sayfa gösterime sahiptir.

ESET, Turkcell, TP-Link, Quadro Teknoloji, CONN Bilgisayar, Acer gibi alanında önce teknoloji şirketleri ile iş birlikleri gerçekleştirmektedir. Üniversite ve STK odaklı etkinlikleri destekler. Yeni teknoloji startup’larına önem verir, tanıtılmalarına katkı sağlar. Önde gelen uluslararası siber güvenlik etkinliği LOCARD’ın daimi sponsorları arasındadır.

Bilgi ve iletişim için: [email protected]

YORUM

Yorumlar 2
 • comment-avatar
  Mehmet Furkan2 sene

  Instagram takipçi sitemiz için backlink/tanıtım yazısı satın almak istiyorum.

 • comment-avatar

  Merhabalar,

  Sizlere 29 Ocak 2019 tarihinde İstanbul’da Fairmont Quasar Otelinde gerçekleşecek, genel olarak Yapay Zeka, Data, Güvenlik, Endüstri 4.0, Dijital Dönüşüm gibi konuları tartışacağımız IT Forum etkinliğimiz ile alakalı ulaşıyorum.

  Geri dönüşlerinize istinaden partnerlik opsiyonunu değerlendirmek adına ulaşıyorum.

  Sayglarımla,
  Savaş