Kazandıran Alt Coinler Hangileri?

Yayınlanma:
Kazandıran Alt Coinler Hangileri?
Kazandıran alt coinler hakkında sepet arayışında olanlar için en güncel kazandıran kripto para sepetimizi sizler için, yatırım tavsiyesi olmamakla beraber oluşturduk. BTC ile alt coinler birbiri ile bağlantılıdır. Şu anda 63.000 dolar seviyesindeki BTC dışında güne iyi başlayan coinler var. BTC bu aralar yükselişe devam ediyor. Bitcoin şu anda güncel fiyatını 63 bin dolar seviyesine çekti. ETH bugün sert bir şekilde yükseldi ve 4.421 dolar seviyesinde. ETH için destek seviyesi 3,950 dolar ve dominans düştüğü için alt coinlerde ciddi bir fiyat hareketliliği oldu. İşini bilenler yatırımın yüzde 50’si ile alt coin alabilir. 1 trilyon 539 milyar dolarlık bir alt coin market potansiyelinin olduğu hararetli bir piyasaya bu günlerde şahitlik ediyoruz.
  • En hızlı yükselen kripto para 2021
  • En çok kazandıran coinler
  • Son 1 hafta en çok Yükselen Coin
  • CoinMarketCap
  • En çok kazandıran altcoinler
  • Hangi kripto para yükselir 2021
  • Kripto para Yorumları
  • Binance yeni girecek coinler 2021
Sabırlı olmayı bilen yatırımcılar için milyonlarca dolar para kazanmak sorun değil. Her gün yeni bir kripto para biriminin katıldığı bu piyasa global ve dijital bir piyasa. O yüzden hiç tahmin etmediği yere gelen ve sınıf atlayan milyonlarca insan, kripto para piyasası ile zengin olduğu gibi, işini bilmeyen ve piyasaya dalan acemi yatırımcılar da para kaybetmeye devam ediyor. Bu işi sırrı sabır ve analizlere dayanan coin seçimi yapmaktır. Yeni piyasaya giren bir coin şirketinin partnerlerini araştırmak, şirketin sermayesini twitter sayfalarını, internet sitesini ve ne yapmaya çalıştığını detaylı olarak araştırmak için yoğun bir takvim oluşturulmalıdır. 1 Trilyon 527 milyar dolar para şu anda alt coin piyasasında hareket ediyor. Kripto korku endeksi ( Binance üzerinden bakılabilir) dün 73 puanda iken bu gün 75-76 puan seviyelerine tekrar çıkabilir. En çok kazandıran coin için araştırma ve takip gerekir. Her gün yeni bir kazandıran coin- kazandırma potansiyeli olan coin para piyasaya giriyor. Şirketler satışı arttırmak için bonuslar veriyorlar. 2 trilyon 661 milyar dolar hacmi olan coin marketcap kripto para potansiyeli artmaya devam ediyor. Sadece BTC 1 trilyon 163 milyar dolar seviyesinde yatırımcı çekti.

Son 24 Saatte Kazandıran Alt Coinler

Son 24 saat içinde Maker MKR yatırımcılarına yüzde 30 kazandırdı ve şu anda 3.446 dolardan işlem görüyor.  AMP ise 0.06 dolara yükselerek yüzde 23.42 oranında kazanç sağladı.  TELcoin için bu oran 24 saat için yüzde 23 oldu. Bu kazançlar sadece 24 saatlik kazançlardır. Söz gelimi 24 saat önce 10 bin dolarını MAKER alt coine yatıran biri, bir gün sonra yüzde 30 kazanarak 13 bin dolar sahibi oldu. Ya da 1.000 dolar yatıran kişi son 24 saatte 300 dolar kazanmış oldu.

Son Bir Haftada Kazandıran Alt Coinler

AVAX son 1 hafta içinde 74.12 dolara çıktı ve yüzde 13 kazandırdı. Terra LUNA alt coini ise yüzde 6 kazandırdı ve şu anda 47,94 dolardan işlem görüyor. Yükselişe geçmeye başlayan tüm kripto para birimlerine belli bir seviyeye çekilinceye- ininceye kadar yatırım yapmamak gerekiyor.  TEL olarak kısaltılan TELCOİN ise 0.022 dolardan işlem görmeye başladı ve son 7 günde yatırımcılarına yüzde 23 kazandırdı.

Bu Hafta Hangi Alt Coin Kazandırır?

En can alıcı soru da budur, yatırım tavsiyesi olmamakla beraber Binance Coin şu anda 545 dolar üzerinden işlem görüyor ve sepetinizde bulunursa kazanç sağlama potansiyeli var. Bilindiği gibi Binance şirketi milyar dolarlık bir şirket ve canlı olarak sitesinde milyonlarca yatırımcıya ev sahipliği yapıyor. Yatırımcılarından al -sat yapanlardan komisyon kesintileri yaparak ve kendi alt coin birimini piyasada tutarak istikrarlı bir yükselişe imza atan Binance şirketinin bu alt coini kazandırabilir. Bir diğer kazandıran alt coin ise ETH yani Ethereum şu anda 4.424 dolardan işlem görüyor.  118 milyon adeti bulunuyor. Adet azaltan şirket, bu paranın değerini ister istemez yükseltecek. Az bulunan şey daima değerli olur değerli okurlar.  Aave coin de alt coin olarak istikrarlı ilerleyen bir kripto para birimidir. Şu anda 324 dolardan işlem görmektedir. Bu alt coini 200 dolar seviyesinde iken satın alanlar, şu anda her bir AAVE için 124 dolar gelir etmiş bulunuyorlar. Bunlar sabırlı yatırımcılardı.

En Kaliteli Alt Coin Hangisi?

Compound isimli alt coin şu anda 365 dolardan işlem görüyor. En kaliteli ve yükseliş potansiyeli olan alt coinler arasında ön sırada yer alıyor. Bu birim COMP kısaltılmış adı ile borsalarda yer alıyor.  Birkaç gün önce bu birim 160 dolardan işlem görüyordu. Hala yükseliş potansiyeli olduğunu da belirtelim. İyi takip ve analiz yapan yatırımcılar bu para biriminin 870 dolar seviyesine çıktığını da gördüler. Bu birimden dolaşımdaki potansiyel sadece 6 milyon adettir. Maker kripto para şu anda 2.526 dolardan işlem gören ve sağlam bir yükseliş potansiyeli olan en değerli alt coin olarak görülüyor. Dikkat: Bu makalede yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.