Whiteenamel Com: 360 Terk Edilmiş Akıl Hastanesi Gez

Whiteenamel Com: 360 Terk Edilmiş Akıl Hastanesi Gez

Yayınlanma:
Whiteenamel Com: 360 Terk Edilmiş Akıl Hastanesi Gez

White Enamel sanal gerçeklik teknolojisi ile geliştirilmiş 7 bölümden oluşan interaktif bir film olarak bilinir. Gerilim ve korkunun zirvesini yaşatacak olan bu yapım, ziyaret edecek herkese rahatsızlık hissi verecek, ıssız bir bölgede terk edilmiş bir akıl hastanesinde geçmektedir. Bu akıl hastanesi ürkütücü koridorlarlarda etkileşimli çevrimiçi yolculuk olarak katılımcısına sunuluyor.

Geçmişi oldukça karanlık olan Glenfield Psikiyatri Hastanesi'nde 1911 yılının soğuk kışının tam ortasında 100'den fazla hastanın soğuktan donarak hayatını kaybetmesi üzerine bu olaylar hikaye edinilerek senaryolaştırılmıştır. Whiteenamel .com terk edilmiş bu akıl hastanesi içerisinde 360 derecelik açıyla görüntüleyip gezebileceğiniz sanal gerçeklik hikayesi sunar. İçeriğinde olağan üstü aktivitelerin meydana geldiği ve tüm bunları birebir olarak izleyicisine yaşatan deneyim içerir. Whiteenamel com 360 ile bir anda daha önce hiç denemediğiniz bir gerilimin içerisinde kendinizi bulacaksınız.

Whiteenamel com Giriş Nasıl Yapılır?

Terk edilmiş gizemli bir akıl hastanesini 360 derece ile gezip olağan dışı görüntülerin sunulduğu, bir çok özel mekanın keşfedildiği sanal gerçeklik korku yapımına giriş oldukça karmaşıktır. Zira giriş bağlantıları sık sık değişiklik yaşayan White Enamel, YouTube platformunda da görsel olarak takip edilebilir. Whiteenamel akıl hastanesi içinde korkunç koridorlarda gezmek için cesaretinizin tavan yapamış olmasında fayda var. white enamel akıl hastanesi Whiteenamel 360 derece gezilebilen bir uygulamaya giriş yapmak için öncelikle White Enamel platformuna giriş yaptıktan sonra akıl hastanesi gezmeye başlanabilir. Hemen her alanı korku unsurlarıyla dolu olan bu hastanede kullanıcı deneyimi için de çok fazla etkinlikle karşılaşabilirsiniz.

White Enamel 360 Akıl Hastanesi Gez

Kullanıcılarına korku unsurunu pik seviyede yaşatmayı vaad eden Whiteenamel com terk edilmiş akıl hastanesi gez platformu, Türkiye'den çoğunlukla VPN gibi eklentiler kullanılarak ziyaret edilebilmektedir.

Whiteenamel 360 Akıl Hastanesinde Nasıl Gezilir?

Başarılı bir gerilim korku projesi olarak kabul edilen Whiteenamel com, terk edilmiş bir akıl hastanesinde 360 derece sanal gerçeklikle gezip korku dolu anlar yaşamanızı sağlar. Birbirinden bağımsız 7 bölümden oluşmuş bir interaktif film olarak geliştirilen bu yapımda içine girmeye cesareti olan herkes, rahatsız edici dakikalara hazır olmak zorunda. whiteenamel akıl hastanesi gezme Şu an White Enamel platformuna giriş yapmak imkansızdır. Zira whiteenamel com bakıma alınmış ve tam olarak ne zaman yayına alınacağı ile ilgili resmi bilgi paylaşılmamıştır. Bu tarz yapım ve içeriklerin insan ruh sağlığına olumsuz teşkil edebileceği düşünüldüğünde TeknolojiTuru ekibi olarak whiteenamel com scary 360 akıl hastanesi sistemini uygun bulmuyor ve özellikle 18 yaş altındaki bireylerin kesinlikle girmesini tasvip etmiyoruz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız28
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.