David Dahmer: Jeffrey Dahmer'in Küçük Kardeşi Şu Anda Nerede?

Yayınlanma:
David Dahmer: Jeffrey Dahmer'in Küçük Kardeşi Şu Anda Nerede?
Jeffrey Dahmer'in hayatını ve işlediği suçları konu edinen Netflix dizisi "Canavar: Jeffrey Dahmer Hikayesi" adlı drama, her şeyden öte seri katilin ailesi ile küçük kardeşi David Dahmer'in de hayatını önemli ölçüde etkiledi. Netflix dizisinde ilk bölümlerde bir çocuk olarak karşımıza çıkan David Dahmer canlandırması, dizinin devamında çok fazla dikkat çekmemişti. Jeffrey Dahmer'den tam 7 yıl sonra doğan David Dahmer şu an nerede? David yaşıyor mu ve ismini mi değiştirdi?

Jeffrey ve David Dahmer Ne Zaman Ayrıldı?

Netflix dizisinde de görüldüğü üzere iki kardeş beraber büyümüşler, hatta Brian Masters'ın 1993 tarihli "The Shrine of Jeffrey Dahmer" adlı biyografisinde David, abisi Jeffrey Dahmer'in bir dönem hayvanları kesip doğradığını gördüğü anlatılmıştı. Biyografide David Dahmer'in hayvan mezarlığını bildiği ve hatta o dönem kardeşinin ölü hayvanları gömerek iyi bir şey yaptığını düşündüğü de yazılmıştı. david dahmer kimdir nerede Jeffrey Dahmer ile David Dahmer, ebeveynleri olan Lionel ve Joyce Dahmer'in 1978 yılında boşanmasının ardından birbirlerinden ayrılmışlardı. O dönem 11 yaşında olan David Dahmer için velayet davaları başlamış ve David'in velayetinin kimde olacağı, nerede yaşayacağı konusunda ebeveynlerin farklı düşüncelerinin olduğu biliniyordu. Fakat ebeveynlerin ayrılığı sonrası Jeffrey'e ne olacağı ve nerede yaşayacağı konusunda herhangi bir karar alınmamıştı. Mahkeme tarafından David Dahmer'in velayeti anne Joyce'a verildi. Fakat aynı mahkemenin David'in babasına yakın bir bir yerleşim yerinde yaşaması konusunda da kararı olmasına rağmen Joyce, oğlu David'i Wisconsin'de yaşamaya götürmüştü. Hatta Brian Masters'ın biyografisinde Joyce'un Jeff'i nereye gittiğini babasına söylememesi konusunda uyardığı ve daha dönmemek üzere şehirden ayrıldığına yer verildi. O dönem 18 yaşına yeni girmiş olan Jeffrey Dahmer ise babasının yanında kalmaya devam etti.

David Dahmer Şu An Nerede?

1992 yılında Jeffrey Dahmer, 1978 ile 1991 yılları arasında 15 kişiyi öldürmekten suçlu bulunmuş, kendisi daha sonra iki cinayeti daha işlediğini itiraf etmişti. Babaları Lionel Dahmer, olayların ardından David Dahmer'in tepkisinin ortadan kaybolmak olduğunu açıklamıştı. Lionel'in daha sonra evlendiği Shari Dahmer ise 2004 yılında "Larry King Live" adlı programda verdiği demeçte David Dahmer'in adını değiştirdiğini açıklarken yeni ismi konusunda bilgi vermezken "Onu tamamen gizli tutacağımıza söz verdik." ifadesini kullandı. Kardeşlerin üvey annesi Shari Dahmer, David'in başarılarından da söz ederken iyi bir kariyeri ve ailesinin olduğunu, mutlu bir yaşam sürdüğünü ve ikinci torunlarını beklediklerini ifade etti. jeffrey dahmer kardeşi david Baba Lionel Dahmer ise Jeff ile Dahmer arasındaki 7 yaş farkı nedeniyle iki kardeşin birbirlerine o kadar yakın olmadıklarını belirtti. İkisinin de farklı kişiliklere sahip olduğunu belirtirken çocuklarından Jeffrey Dahmer'i son derece utangaç, David Dahmer ise çok coşkulu ve dışa dönük bir yapıda olarak değerlendirdi.

David Dahmer Yaşıyor Mu?

2004 yılında Larry King Live adlı programa verilen röportaj sonrasında David Dahmer ile ilgili yeni bir bilgi herhangi bir kaynakta paylaşılmadı. Aynı zamanda David'in isim değişikliği sonrasında kamuya ait bir kaydının da yapılmadığı bildirildi. David Dahmer'in şu an nerede olduğu, hangi işle meşgul olduğu, mesleği ve hatta hayatta olup olmadığı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.