Oyun

Zelda: Tears of the Kingdom hilelerin önüne geçecek!

Nintendo, Zelda: Tears of the Kingdom oyunu için hilelerin önüne geçecek yeni bir güncelleme yayınladı.

12 Mayıs’ta piyasaya sürülen The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom şimdiden yılın en beğenilen oyunlarından biri haline geldi ve Yılın Oyunu ödülü için güçlü bir aday olarak değerlendiriliyor.

Bugün erken saatlerde Nintendo, The Legend of Zelda Tears of the Kingdom’ın 1.1.2 güncellemesini yayınladı. Her zamanki gibi güncelleme notları, oyunda neleri iyileştirdiği hakkında detaylı bilgi vermiyor ancak birçok kullanıcı tatsız bir sürprizle karşı karşıya kaldı.

Ses sorunu düzeltmeleri

  • Belirli koşullar altında sesin son derece yüksek ses düzeyinde çalınmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

Ek Düzeltmeler

  • “Derinliklerde Kamera Çalışması” ana görevinde oyuncuların belirli bir noktanın ötesine geçememe sorunu düzeltildi. Güncellemeyi indirdikten sonra oyuncular göreve devam edebilecekler.
  • Oyun deneyimini iyileştirmek için çeşitli sorunlar giderildi.

En büyük sorun, “Oyun deneyimini iyileştirmek için çeşitli sorunlar düzeltildi” bölümünün, birçok kişinin sevdiği bir özellik olan, öğelerin ve silahların kopyalanmasına izin veren bazı hataların kaldırılmasını da içermesi oldu.

Keşifle birlikte, birçok kullanıcı hataları korumanın bir yolu olarak otomatik oyun güncellemelerini devre dışı bırakmaya başladı. Ne yazık ki, herkesin güncellemeyi engelleme şansı yoktu, bu nedenle, Link’in yolculuğunu çok daha kolaylaştıran, sonsuz parayı ve çok sayıda patlayıcı çiçeği garanti eden güzel bir hatayla yetim kaldı.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu