Patlamaya Hazır Kazandıran Altcoin

Patlamaya Hazır Kazandıran Altcoin

Patlamaya hazır  kazandıran altcoin sepeti arayanlara, yatırım tavsiyesi olmamak üzere bu makalede kazandırma potansiyelinden sık bahsedilen bir altcoine değineneceğiz.  Son zamanlarda popüler olan altcoinlerden biri de Promodio altcoindir. Bu birim piyasaya yeni giriş yaptı ve sağlam bir kadroya sahip. Bu para biriminin sene sonuna kadar birkaç kat artması bekleniyor. Promodio şirketi aslında bir metaverse projesi değil sadece farklı bir sektörde ilerlemeye çalışıyor. Promodio reklam almak ve reklam vermek isteyen global taraflar arasında aracı görevi gören bir şirket. Karşılıklı güvenin olmadığı ilişkilerde tarafsız ve güvenilir bir mecra olarak hareket eden şirket; böylece reklam almak ve vermek isteyenleri buluşturuyor.

Promodio Hizmet Alanları

Promodio kullanıcıları için üç ana hizmet alanı sunuyor. Sosyal medya etkileşim alanı dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarında erişebilirlik sağlamayı hedefleyen Promodio blockchain teknolojisi ile oluşturulan modüller aracılığıyla  kendi altyapısı üzerinden birbirine bağlı hale getirecek gerçek reklam Endüstrisi bünyesinde çalışan profesyonellerin eserlerinin sergileneceği bir platform oluşturulacak. Şirketin asıl çalıştığı alan web reklamcılığıdır. Bu firma reklamların daha çok izlenmesi için çalışmalar yapmaktadır. Şirket kendi alt yapısını kullanarak çalışmalarını yürütmektedir. Blockchain alt yapısı ile oluşturulan modüllere kendi alt yapısını kullanarak bağlanan bu şirket şimdi Promodio altcoin hisselerini de piyasaya sürdü. Şirket ERC 20 tabanlı ve yapay zekayı kullanan sistemlere sahip. Kısa süre içinde ilk büyük 10 borsadan birinde yer alacaklarını belirten şirketin yetkilileri, bu altcoine yatırım yapmak isteyenlere güzel bir haber vermiş oldular.

Promodio şirketinin Sunduğu Hizmetler

Promodio Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarına erişilebilirlik sağlamayı hedefleyen Promodio, blockchain teknolojisi ile oluşturulan modüller aracılığıyla bu platformları kendi altyapısı üzerinden birbirine bağlı hale getirecek. Şirket bu şekilde müşterileri için tamamen güvenli ve özgün bir reklam deneyimi yaratacaktır.

Reklam endüstrisi hizmeti

Şirket, reklam endüstrisi bünyesinde çalışan profesyonellerin eserlerinin sergileneceği bir platform oluşturulacaktır. Bu platform aynı zamanda reklamcıların ve grafik tasarımcıların istedikleri iş sektörü ile ilgili hazır çalışmalara ulaşabilecekleri bir alan olacaktır.

internet reklamcılığı Hizmeti

İnternet reklamcılığı hizmeti veren firmalar, platformu kullanarak reklamlarının izlenme sayılarını kolaylıkla Promodio platformu üzerinde artırabilecekler. Platformu kullanan kişiler günlük kotalara bağlı olarak bu reklamları izleyecekler ve  gelir elde edebilecekler.

Promodio ve Coinmarketcap

Promodio şu anda PMD kısa adıyla kripto borsalarında 0,013 dolar üzerinden işlem görüyor. Piyasada 661,637,590.28 PMD bulunuyor. Bu para birimini stoklarınıza almak için Uniswap ve XT.COM borsalarını kullanabilirsiniz. Sistemlerden birine kayıt olarak Promodio satın alabilirsiniz. 11 haziranda 0,007 dolardan piyasaya giren bu para birimi şu anda 0,013 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde yüzde 93 artış sağlayarak yatırımcılarına bir kat kazanç sağladı. Şirketin Telegram platformunu kullanarak altcoin hakkındaki sıcak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0