InstaWeb Nedir?

InstaWeb Nedir?

Birçok ülkede popüler olan InstaWeb nedir, ne gibi ayrıcalıklara sahip, kullanıcılarına ve markalara neler vaat ediyor? İşte tüm ayrıntıları ile yanıtları.

Web tabanlı bir çesit video editleme software’i InstaWeb. InstaWeb ile sunum, spor, müzik, hikaye anlatıcılığı, turizm, egitim alanlarında kullanılabilecek her türlü yaratıcı VR deneyimi uretilebiliyor.

Teknik bir bilgiye ihtiyacın olmadan (bir nevi Windows Movie Maker gibidir) direkt olarak 360 derece çekilen görüntüyü sunumlarda kullanabilmenizi sağlayan uygulamalara sahip.

360 3D ve 4K 360 videoları editlemenize imkan tanıyor. 360 derece görsellerin içerisine yazı, resim ve baska videolar ya da internet baglantıları ekleyip tüketici/müsterilerin ürün ya da markaya dair derin bir bilgi edinmesini sagliyorsunuz.

Ayrica InstaWeb sahip oldugu özellikle, insanların görsel üzerinde en çok nereye baktığını gosteren sıcaklık haritasi ile daha iyi bir tasarım yapmaya da yönlendiriyor.

Yarattığınız tasarımlar web ve akıllı telefonların tüm platformlarında kullanilabilir bir arayüze sahip oluyor.

Diyelim ki InstaWeb ile istediginiz göorselleri ayarladınız, kullanım biçimlerini belirlediniz (ki bunlari direkt software sunuyor) ve bir arayüz çesit sunum ya da egitim template’i hazızladız, bunu Google Play ya da App Store’dan kendi markanızı yaratarak direkt satısa da koyabiliyorsunuz.

Daha fazla detay için: http://landing.instavr.co/?gclid=CLj0kYOD6tMCFZWSGAodi5ILAQ

Yazar: Selçuk Ceylan

TT – TeknolojiTuru

YORUM

Yorumlar 0