Survivor 2021 Yarışmacı İstatistikleri – En Günceli! 25-27 Haziran

Survivor 2021 Yarışmacı İstatistikleri – En Günceli! 25-27 Haziran

Survivor 2021 Yarışmacı İstatistikleri güncel haliyle sizlerle. Birinci kim? Takipte kim var? İsmail mi Yiğit mi daha çok kazandı? İşte yanıtlar. Survivor 2021, 9 Ocak tarihinde başladı. Yarışmada mavi takım ve kırmızı takım olmak üzere iki takım var. Büyük rekabet…

Her yıl büyük heyecanla izlenen Survivor, bu sene ilk kez baştan sonra pandemi sürecinde TV’de yer aldı ve bu yönüyle daha önce olmadığı kadar yoğun şekilde ilgi çekti. İlk zamanlarında reytinglerde büyük başarı yakaladığı görülen yarışma, devam eden haftalarda düşüşe geçse de an itibarıyla gayet iyi bir şekilde yoluna devam ediyor.

2021 istatistikleri aşağıda…

Peki Survivor 2021 yarışmacıları kaç yarışmaya çıktı; hangileri, kaçını kazandı ve kaçını kaybetti. İşte bu soruları ele alacağız. Haberin devamında 25 Haziran itibarıyla en güncel durumu gösteren tabloyu bulabilirsiniz.

En altta ise Survivor All Star yarışmacılarının tamamının performansları da sizlerle. Turabi’yi anmak için ideal bir tablo. Daha aşağısında ise diğer detaylar yer alıyor…

Artık sona yaklaşıyoruz…

İsmail ve Yiğit, nihayet kazanan belli oluyor! Yiğit, son aylara damgasını vuran yarışmacı oldu. İsmail Balaban, son haftalarda gerileyen performansına rağmen uzun süre en çok yarışma kazanan isim olarak kaldı. Balaban’ın ise son olarak Tarihi Kırkpınar Güreşlerinde 2017’de başpehlivan olmayı başardığını da hatırlatalım.

Ayşe’nin başarılarıyla dolu haftalar yaşadık… Batuhan, daha önce çıktığı yarış adedinde ilk sırada yer almamakla birlikte kazanma oranı ile yarışmayı istatistik anlamında rakiplerinin önünde sürdürerek en iddialı isimler arasında konumlanıyordu. Ancak ipi göğüsleyemedi.

Şimdiye kadar 400’ü aşkın yarışmaya çıkan Ayşe, son haftalara kadar büyük bir yükseliş yaşayarak en iyi performans gösteren isimdi. Uzun süre takipteki isim olmasına karşın finale çıkamadı.

Survivor 2021 şampiyonu kim olacak, son saatler…

Diğer tüm detaylar ve yarışmaya dair her şey aşağıda yer alıyor. Ayrıca sayfanın devamında Survivor’a dair daha önce görmediğiniz, duymadığınız bilgiler de mevcut…

Güncelleme: 25 Haziran

Survivor 2021 Yarışmacı İstatistikler

HAFTALIK TABLO

GENEL TABLO

Sadece son hafta için istatistikler

NOT: Tablo güncellenecektir. Takipte kalınız.

Sizce survivor 2021 şampiyonu kim olacak?

İSMAİL BALABAN

Survivor 2021 yarışmacı istatistikleri yıldızı İsmail Balaban. Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü güreşçisi İsmail Balaban 1987 yılında dünyaya gelmiştir. 2017 yılında 656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde finale kalmış ve Orhan Okulu’yu yenerek Başpehlivanlık unvanının sahibi oldu.

Antalya Elmalı İlçesi Akçay Köyü’nde dünyaya gelen İsmail Balaban’ın annesi Gülsüm hanım, babası ise Hasan Bey’dir. Turan isminde bir ikiz kardeşi var.

Eğitimini sürdüren İsmail Balaban Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda okumaya devam ediyor.

2012 yılında gerçekleşen 651. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde başaltında üçüncü olarak başpehlivanlık kategorisinde mücadele etme hakkını kazandı. 2013 yılındaki 652. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde finale kalıp başpehlivan olmayı başardı.

2014 yılındaki 653. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde finalde Fatih Atlı’ya yenilerek 2. oldu. 656. Kırkpınar Yağlı Güreşleri finalinde Orhan Okulu’yu yenerek 2. kez Başpehlivan oldu. 2013 yılında yapılan 652. Kırkpınar yağlı güreşlerinde ise Ali Gürbüz’e finalde yenildi. Fakat Ali Gürbüz’ün doping testi pozitif çıkınca ve altın kemer İsmail Balaban’a verildi.

Güreş kariyeri

  • 2012 Kırkpınar Başaltı üçüncülüğü
  • 2013 Kırkpınar başpehlivanlığı
  • 2014 Kurtdereli başpehlivanlığı
  • 2014 Kırkpınar ikinciliği
  • 2015 Kurtdereli ikincliği
  • 2016 Kurtdereli üçüncülüğü
  • 2017 Kırkpınar başpehlivanlığı
  • 2018 Kurtdereli başpehlivanlığı
  • 2019 Elmalı Yağlı Güreşleri ikinciliği

Survivor 2021 şampiyonluk adayları arasında gösteriliyor. Özellikle oy potansiyelinin yüksek olduğu tüm otoriteler, hatta tüm Survivor yarışmacıları tarafından kabul görüyor.

STEVEN SALAM

Steven Salam, Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nden 2011’de Türkiye’ye gelerek lise ve üniversite eğitimini bitirdi. Steven Salam, 2019’da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlük eğitim bölümünden mezun oldu.

Geçen sene şampiyon olan ve 1. Amatörden Süper Amatöre çıkan İzmir Karayollar (Yolspor) takımında oynadığını belirten Steven Salam “Şimdi ise asıl maceraya gidiyorum SURVİVORA” sözleri ile yarışmaya dair duygularını açıkladı.

YİĞİT POYRAZ

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde doğdu. Bodrum’da büyüdüğünü belirten Yiğit Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti.

2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 sene Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim gördü.

8 yaşından beri basketbol oynuyan Yiğit Poyraz, 2 senedir halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

Survivor 2021 şampiyonluk adayları arasında gösteriliyor. Özellikle oy potansiyelinin yüksek olduğu tüm otoriteler, hatta tüm Survivor yarışmacıları tarafından kabul görüyor.

İlginizi Çekebilir: 2100 Yılında Ne Yiyeceğiz?

İlginizi Çekebilir: Maske gerçeği! İşte bilinmesi gerekenler!

——  Değerlendirme

Yarışma, büyük ilgi görüyor. Gerek reytingler gerekse kamuoyu araştırmaları, Survivor 2021’in başarısını adeta tescilledi. En fazla öne çıkan isimler İsmail, Merve, Berkay ve Yiğit oldu.

Survivor 2022 için geri sayım şimdiden başlamış durumda. 2022’nin ilk aylarında yayınına başlayacak serüvenin tüm istatistikleri 2021’de olduğu gibi TeknolojiTuru.com’da olacak. Survivor 2022 istatistikler için takipte kalın.

İlginizi Çekebilir: En İyi Netflix Dizileri

Survivor Ödül Oyunu, büyük heyecana sahne oluyor. Yarışmacılardan Semih’in performansı dikkat çekerken Efecan hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Avatar Atakan, Seda ve Damla da performansı ile öne çıkanlar arasında. Yunus Günce yine bitkin ve sakat, yarışlarda yer almıyor. İbrahim Yattara ise takım arkadaşlarına suç bulan tavırları ile yakında tepki çekecek gibi.

Yarışmayı kaybeden taraf gönüllüler oldu. Dokunulmazlık sembolü kim kazandı sorusunun yanıtı da bulundu. Zorlu bir denge oyunundan sonra kazanan isim Gizem Kerimoğlu oldu. Kerimoğlu, konseyde direkt eleme adayı olacak bir isim söyleyebilecek.

Tanıtım fragmanından anlaşıldığı üzere Semih kimi yazdı sorusunun yanıtı: Efecan oldu.

Survivor’da Gönüllüler, tam anlamıyla ikiye ayrılmış durumda. Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu, diğer yarışmacılarla en düşük seviyede iletişim kuruyor, kurulduğu tüm zamanlarda da tartışmalar çıkıyor. Adada gerilim yüksek.

Ünlüler Adası’nda da ilginç gelişmeler söz konusu. Birlik beraberlik havası hakim gibi, ancak arka planda ilerde sorunları günyüzüne çıkartacak gelişmeler var. Avatar Atakan’ın balıklarıyla yüzleri gülen yarışmacılar, ödül oyununda hem fiziksel hem psikolojik olarak avantajlı gibiler.

Gönüllüler Takımı, bu akşam ilk kaybını yaşıyor. Halk oylamasından birinci Semih Öztürk oldu ve dolayısıyla eleme adayı durumu da otomatikmen düştü. Ayrıca bir eleme adayı söyleme hakkı kazandı. Söylediği isim Serkay Tütüncü oldu. Damla, en fazla oy olan ikinci isim olup bir eleme adayı söyleme hakkı kazandı…

Açıklanan Gönüllüler Oy sıralamasına göre iki eleme adayı da bu hafta elenmiyor; Serkay 3., Efecan ise 4. oldu. Özetle Damla’nın söyleyeceği isim bu hafta elenen isim olacak.

Survivor elenen isim: Adı söylenen üçüncü isim Aylin, yarışmadan elendi.

Survivor 2016‘da 5 Mart tarihli ödül oyununda kazanan takım 10-8’le Ünlüler oldu. Gönüllüler, uzun bir süredir kazanamıyor.

Yarışmayı TV8 ekranlarında şu anda canlı olarak izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gönüllüler takımında elenen isim Nihal oldu.

Yunus ve Yattara ilk iki eleme adayı oldu…

Yunus ve Yattara ikilisine eklenen son ismi, halk oylaması birincisi Atakan belirledi; Yılmaz Morgül’ün ismini söyledi. Halk oylamasında Yunus, Yattara ve Yılmaz Morgül arasından en az oyu alan isim sürpriz bir şekilde Yılmaz Morgül oldu.

Ve Adalar birleşti! Gönüllüler ve Ünlüler artık kalan bölümde aynı adada yaşayacaklar, ancak rekabet iki ayrı takım halinde devam edecek. Daha fazla detay için buraya tıklayınız.

Ünlüler’de Semih dokunulmazlık sembolünün sahibi. Konseyde Yunus ilk eleme adayı olurken Semih’in söylediği isim Atakan oldu. Semih’in ‘Atakan en zayıf halka’ ve ‘burada elenmezse zaten Kıbrıs’ta elerim’ tarzındaki açıklamaları geceye damgasını vurdu. Semih iddialı, Atakan ise sessizliğini koruyor. Yarışmanın sonraki sürecinde bu ikiliyi sık sık karşı karşıya izleyebiliriz.

Konseyde şok gelişmeler yaşandı. Semih ve Atakan arasındaki ipler beklendiği gibi koptu. Atakan’ın Semih’e karşı ilk kez bu kadar fazla konuşması sürpriz olarak yorumlanırken Semih taraftarları, Atakan’a adeta ateş püskürmüş durumda. Tansiyonun yükseldiği adada kimin gideceği ise merak konusu.

Semih’in ismi üç kez çıktı, Yunus Günce ise oyunu her zaman olduğu gibi Yattara’dan yana kullandı.

Survivor 2016 kazanan Avatar Atakan oldu. Yarışmacı, halk oylamasında Serkay’ı geride bırakarak Survivor 2016 şampiyonu olma başarısı gösterdi. Tebrik ederiz.

YORUM

Yorumlar 0