Kediniz için Aylık Kutu Aboneliği Avantajları

Kediniz için Aylık Kutu Aboneliği Avantajları

Evinizde kedi besliyorsanız; kedinizin kumunu ve mamasını eksik etmemeniz gerekmektedir. Bunun için her ay markete gidip vakit ayırmak yerine Biaylık aboneliğinizi seçerek alışverişlerin size gelmesini sağlayabilirsiniz. Kediler için aylık kutu aboneliği yapacağınızda alışverişinize ayıracağınız vakti onunla oynamaya ayırabilirsiniz.

Kutu abonelikleri için en çok tercih edilen ürünler seçilerek paketler oluşturulmuştur. Bunların her birinde kedinizin sağlığını ve gelişimini destekleyecek malzemeler yer almaktadır. Örneğin evcil hayvan ürünleri arasında bulunan Proplan sterilized somonlu kedi maması kedinizin damak tadına hitap edecektir. Mamalar için kalite ve fiyat oranı piyasada satışa sunulan diğer ürünlere kıyasla her zaman daha iyidir. Bu sayede alışverişlerinizde ürün bazlı fiyat avantajı elde edebilirsiniz.

Neden Aylık Kutu Aboneliği?

Yapacağınız aylık kutu aboneliği hangi kategoride olursa olsun size hem fiyat hem de zaman açısından fayda sağlayacaktır. Markete gitmek için ekstra zaman ayırmanızı gerektirmeyen bu sistem sayesinde tüm siparişleriniz adresinize getirilmektedir. Üstelik bunun için sizlerden hiçbir şekilde kargo ücreti alınmamaktadır. Böylece hem evcil hayvanlarınız hem de evinizin sabit ihtiyaçları için abonelik sisteminden yararlanabilir, kalan zamanınızı daha verimli değerlendirebilirsiniz.

Abonelikler on iki aylık süre boyunca yapılmasına karşın kontrol her zaman sizde olacaktır. Yani istediğinizde adres ya da sipariş bilgilerinizi güncelleyebilir ya da siparişinizi iptal edebilirsiniz. İptal durumunda sizlerden ceza koşulu talep edilmemektedir. Böylece rahatça dilediğiniz pakete abone olabilirsiniz.

Evcil Hayvan Ürünleri Aboneliği

Biaylık üzerinden evcil hayvan ürünleri aboneliği yaparak kedinizin kum ve mama alışverişinizi düzenli hale getirebilirsiniz. Ürünlerin çoklu paketler halinde ve indirimli olarak satılması işinizi kolaylaştıracaktır. Örneğin alacağınız Ever Clean Less Trail iki adet 10 litre kedi kumu paketi ile kedinizin hijyeninin dört dörtlük olmasını destekleyebilirsiniz. Hem fiyat fayda analizi hem de kullanım kolaylığı yönünden avantajlı olan bu ürüne Biaylık farkıyla sahip olabilirsiniz. Bu ve benzeri ürünler için oluşturacağınız aylık kutu abonelikleri ile değişen piyasa fiyatlarından etkilenmezsiniz ve ürünün size ne zaman ulaşacağını bilirsiniz. Aksine bir talepte bulunmadığınız sürece kediler için aylık kutu fırsatından on iki ay boyunca kesintisiz yararlanabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0