iPhone 13 , Wi-Fi 6E Desteği İle Çıkabilir

iPhone 13 , Wi-Fi 6E Desteği İle Çıkabilir

Barclays tarafından son açıklanan analizlere göre, önümüzdeki sene tanıtılacak olan iPhone 13 serisi daha hızlı internet erişimine olanak tanıyacak olan Wi-Fi 6E desteğiyle beraber piyasaya çıkabilir.

iPhone 13 serisi ile alakalı yeni bilgiler gelmeye devam ediliyor. Daha önceden paylaşılan raporlarda yeni gelecek olan iPhone modellerinin Eylül 2021’de tanıtılacağı öne sürülmüştü. Yeni paylaşılan raporlara göre, önümüzdeki sene tanıtılacak olan iPhone 13 serisinin Wi-Fi 6E desteği ile birlikte gelebileceği söyleniyor.

Apple’ın tedarikçilerine yakın kaynaklardan yayınlanan raporda, önümüzdeki yıl tanıtılacak olan iPhone modellerinin daha hızlı internet erişimi sunacağını görüyoruz.

Bilindiği üzere Wi-Fi 6E standardı, temel anlamda Wi-Fi 6 ile benzerlik gösteriyor. Fakat bu kısımda 6 GHz spektrumunu destekleyen 6E standardı, aynı zamanda çok daha yüksek veri hızlarını ve daha az gecikme sürelerini de kullanıcılara veriyor. Bu da kullanıcıların internete daha hızlı bir şekilde erişebileceği anlamını taşıyor.

iPhone 13 serisi tanıtım tarihi ne zaman?

Yeni nesil iPhone modellerinin net olarak ne zaman tanıtılacağı henüz bilinmiyor. Ancak Apple ürünleriyle ilgili yapmış olduğu isabetli sızıntılarla bilinen Ming-Chi Kuo, yeni iPhone modellerinin herhangi bir erteleme olmaksızın Eylül 2021‘de tanıtılacağını düşünüyor.

YORUM

Yorumlar 0