Oğulcan ALUŞ, Yeni Girişimini Duyurdu!

Oğulcan ALUŞ, Yeni Girişimini Duyurdu!

Ülkemiz çapında oldukça başarılı işlere imza atmakta olan Oğulcan ALUŞ, yeni ticari faaliyet girişimi olan Nivtu’yu duyurdu. Başarılı dijital girişimci Oğulcan ALUŞ, ülkemizin en kaliteli sosyal medya ve dijital ürünler hizmetlerinin gerçekleştirileceği firması için açıklamalarda bulundu. Aluş, ‘’2016 yılında Nivrasyon firması ile çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Özellikle ülkemizi uluslararası platformda temsil edebilecek işlere imza atmaya çalışıyoruz. Ülkemizin en kaliteli dijital pazarlama işlemlerini sunabilmek için 2021 itibarıyla açılacak Nivtu firmasını oluşturmuş bulunmaktayız. Ekibimize katılan profesyonel yazılımcı arkadaşlarımız ile bir bütün olarak çalışıp markamızı daha üst noktalara çıkaracağız.’’

2021 Yılının En Önemli Girişim Hareketi

Ege’den çıkan başarılı girişimci Oğulcan Aluş, yeni projesi olan Nivtu’yu yakın zaman içerisinde piyasaya duyurmuştu. İnternet camiasında konuşulmaya başlandığı ilk günden beri 2021 yılının en önemli girişimlerinden biri olacağı düşünülen Nivtu, bünyesinde yer alan dijital ortam uzmanları ile yalnız ülkemiz çapında değil uluslararası arena dahi ülkemizi temsil edeceğini kanıtlayabilmiştir. 2016 yılında Nivrasyon şirketi ile dijital ortam piyasasına adım atan ve 2021 yılının en önemli girişim adayına imza atan Oğulcan Aluş, ‘’ Nivrasyon adıyla giriş yaptığımız dijital camiada piyasa normallerini oluşturmaya devam ediyoruz. Nivrasyon 32 bayisi ile 28 şehrimizde hizmet sağlamaya devam etmektedir.’’ dedi.

Nivtu ile Profesyonel Sosyal Medya İçerikleri

Ülkemiz çapında sosyal medya üzerine en kaliteli işlemleri sunmakta olan Nivrasyon, bünyesine yeni eklediği Nivtu isimli girişimi ile faaliyet alanını genişletmeye ve 28 şehirde 32 bayi ile işlem sunmaya başlamış durumdadır. Özellikle sosyal medya içerikleri üzerine yoğunlaşmakta olan firma, profesyonel içerik anlayışı ile çalışarak ticaret hacminizi yükseltecek paylaşımları ile işlemlerine devam etmektedir. Her alanda yer alan işlem birimleri, sosyal medyanın gücünü ortaya çıkarmakta ve Nivtu ile çalışan isimlerin hızla yükseldiğini kanıtlamaktadır. Piyasa normallerinin artık Nivtu şirketi ile oluşturulduğunu söyleyen Oğulcan Aluş, ‘’Ege Bölgesi içerisinde başladığımız faaliyet alanımız, günümüzde 28 şehirde 32 bayii ile devam etmektedir. Ayrıca ülkemizi, uluslararası platformda da temsil etmeye başladık.’’ dedi.

YORUM

Yorumlar 0