Niobe Hosting Kurumsal E-posta Hizmeti ile Profesyonel E Mail Yönetimi

Niobe Hosting Kurumsal E-posta Hizmeti ile Profesyonel E Mail Yönetimi

Kurumsal e-posta hizmeti, özellikle işletmeler için kullanılan bir e-posta hizmetidir. Kurumsal bir e-posta adresi, içinde çalışan adi@sirketadi.com gibi şirket adının bulunduğu bir uzantı içerir. Bu profesyonel e-posta kimliği, bir kişinin sadece şirket adına hareket edilmesini sağlamaz, aynı zamanda işletme adı çalışanların yaptığı her iletişimde göründüğü için şirketin reklamının da yapılmasını sağlar. Bir işletme e-posta barındırma hesabının, ücretsiz e-posta hizmetlerine kıyasla daha birçok avantajı vardır.

Gmail gibi ücretsiz e-posta hizmeti sunan şirketler, sadece temel e-posta hizmeti sunar, ancak iletişim için profesyonel bir e-posta adresinizin olmasına izin vermez. Bu da iş dünyasında amatör görünmenizi sağlar.

Niobe Hosting de, alan adı barındırma planlarında ücretsiz e-posta barındırma hizmeti sunar. Fakat Gmail’in aksine iletişim için profesyonel bir e-posta adresinizin olmasına izin verir.

Alan adı barındırma planları ile birlikte gelen bu giriş düzeyi hizmet, ”Profesyonel E-posta Pakeleri”yle, aynı özellikleri sunmaz. Eğer profesyonel planlardan birini tercih ederseniz, premium e-posta özelliklerini de elde edersiniz. Premium e-posta barındırma, gelişmiş e-posta yönetimi çözümleri ve özellikleri içerir.

E-posta Barındırma Hizmeti Nedir?

E-posta barındırma, e-posta içeriklerinizin ve ilişkili dosyalarınızın tümünün bir sunucuda depolandığı bir hizmettir. Web sitenizin alan adına bir e-posta hizmeti aldığınızda, e-posta internet üzerinden yönlendirilir ve alıcı sunucusunda depolanır. Bu noktada, sunucu yöneticileri, spam filtrelerini, yeniden yönlendirme isteklerini ve gönderenin herhangi bir kara listede olup olmadığını göz önünde bulundurarak hangi eylemin gerçekleştirileceğini belirler.

Sunucu barındırma e-postası, web sitenizin içeriğini barındıran aynı sunucu, başka bir ana bilgisayar tarafından yönetilen bir sunucu veya aynı barındırma şirketi tarafından yönetilen iki farklı sunucu olabilir.

Neden Niobe Hosting E-Posta Hizmetini Tercih Etmeliyim?

Rekabetin çok yoğun yaşandığı e-posta hizmet dünyasında; güvenli, esnek ve ölçeklenebilirlik sağlayan gelişmiş bir e-posta hizmeti bulmak oldukça uğraş isteyen bir araştırma sürecine sebep olur.

Neyse ki, bu konu ile ilgili çok fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Çünkü sizin için tüm bu sorunları ortadan kaldıracak bir e-posta hizmeti var: Niobe Hosting.

Aşağıda sizin için; güvenli, premium özelliklerle donatılmış ve bütçe dostu Niobe Hosting’in müşterilerine sunduğu avantajları listeledik.

Şimdi adım adım bu özelliklere göz atalım:

1.    Güvenlik

Bir e-posta hizmetinde aramanız gereken ilk özellik güvenliktir. E-posta hizmeti size güvenlik sağlıyorsa, e-posta’nızdaki içerik ve veriler korunur ve olası saldırılara karşı güvende olursunuz. Bu yüzden seçtiğiniz hizmetin size anti-spam filtreleme, kötü amaçlı yazılımdan koruma ve diğer veri kaybını önleme özellikleri sunması gerekir.

Niobe Hosting, Icewarp Mail Server yazılımı ile size güvenli bir e-posta kullanım deneyimi yaşatırken, aynı zamanda anti-virus ve antispam koruması da sağlar.

IceWarp Cloud E-Mail sunucularının tamamı, yedekleri ile birlikte Türkiye’dedir. Profesyonel e-posta hesabınıza ait hiç bir yazışma, iletişim geçmişi ya da paylaşılan dosya yurtdışına taşınmaz. Bu sayede başta KVKK olmak üzere Cumhurbaşkanlığı Bilgi ve İletişim Güvenliği Tebliği ile güvence altına alınan kamu kurumları regülasyonları ile tam uyum sağlanmış olur.

Ayrıca güvenli SSL bağlantısı tüm programlarla uyumlu bir şekilde güvende kalmanızı sağlar.

2.    Destek ve Kullanım Kolaylığı

Güvenilir bir e-posta hizmetinin kullanımı kolay olmalı ve ihtiyaç duyduğunuzda size destek sunmalıdır. Niobeweb gibi profesyonel bir e-posta hizmetiyle çalıştığınızda, ihtiyacınız olan her an destek alabilirsiniz. Müşteri desteğine telefon, ticket ve canlı destek gibi 3 farklı kanaldan 7/24 ulaşabilir, 30 dakikada yanıt süresi ile merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

3.    Esneklik

İyi bir e-posta hizmeti size tüm cihazlarla esneklik ve uyumluluk; web ve mobil uygulamalarla senkronizasyon sunmalıdır. E-posta’nıza, görevlerinize, listelerinize, paylaşılan kişilerinize ve takvimlerinize her yerden erişmek, göz ardı etmemeniz gereken bir avantajdır.

Niobe Hosting profesyonel e-posta paketleri ile e-posta’larınıza mobil cihazlardan erişim sağlayabilir. Bu sayede; e-mail, takım alanı, takvim, chat, Webmail ve dosya paylaşımı ihtiyaçlarını çözüme kavuşturabilirsiniz.

4. E-Posta Alanı

Ücret ödemediğiniz bir e-posta servisi kullandığınızda, e-posta alanınız sınırlıdır. E-posta alanınız dolduğunda, ne yeni bir e-posta alabilir ne de e-posta gönderebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için eski e-postalarınızı silmeniz gerekir.

Niobeweb size ihtiyacınıza göre farklı e-posta alanlarına sahip değişik planlar sunar. Özel bir e-posta sunucusuna sahip olmak, işletmelere çok daha fazla depolama alanı sağlar, yani e-posta’larınızı silmeye daha az ihtiyaç duyarsınız.

5. Arşivleme Hizmeti

Niobe Hosting ”Arşivleme Hizmeti” ile e-posta’larınızın kaybolmasının ve yanlışlıkla  silinmesinin önüne geçer.

6. Ücretsiz Kurulum

E-posta servisi seçerken en büyük endişelerden biri de kurulumdur. Kurulum teknik bilgi gerektirdiği için kullanıcıların gözünü korkutabilir. Fakat Niobeweb ile bu korkuları bir kenara bırakabilirsiniz. Niobe Hosting tecrübeli teknik ekibiyle e-posta kurulumunuzu gerçekleştirir. Profesyonel ve Profesyonel+ planlarında ise hiçbir veri kaybı ve kesinti yaşatmadan ücretsiz taşıma yapmanıza olanak tanır.

7. Maliyet

Güvenilir bir e-posta hizmetiyle çalışmak isterseniz, Niobe Hosting’de ihtiyacınıza en uygun e-posta paketlerine uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlar.

8. Premium E-posta Özellikleri

Niobe Hosting yukarıda saydığımız tüm özelliklerden farklı olarak premium e-posta özellikleriyle birlikte gelir: Sınırsız E-Posta Hesabı, Ücretsiz Antispam, Ücretsiz Anti-Virüs, %100 SSD Disk, Inbox Garantisi, Gelişmiş WebMail Arayüzü, Gelişmiş Kontrol Paneli, Black List Kontrolü vb. bu özelliklerden sadece bazılarıdır.

Siz de kurumsal bir e-posta hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, domain ve hosting sektörünün önemli isimlerinden biri olan Niobe Hosting’e gelebilir, ”Profesyonel E-posta Pakeleri”nden kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0