iPhone 13 Serisinin Sızıntıları Devam Ediyor

iPhone 13 Serisinin Sızıntıları Devam Ediyor

Önümüzdeki sene tanıtımı yapılacak olan iPhone 13 serisinin özellikleriyle ilgili yeni bir rapor yayınlandı.

iPhone 13 serisi özellikleri ile ilgili her gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce ilk sızıntıları ortaya çıkan yeni iPhone modellerinin şimdi de kamera özellikleri hakkında yeni bir rapor yayınlandı.

Yaptığı sızıntıların isabetli oluşuyla tanınan Ming-Chi Kuo, Apple’ın 2021 yılında dört farklı iPhone modeliyle karşımıza çıkacağını belirtiyor. Bu yeni serinin 6,1 inç ve 6.7 inçlik modellerinin iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max şeklinde adlandırılacağını belirten Kuo, bu modellerin de gelişmiş kamera yapısıyla ön plana çıkacağını söyledi.

Yeni çıkacak olan serinin aynı zamanda Pro modellerinin f/1.8 diyaframa sahip olan ultra geniş açılı kamerayla birlikte geleceğini belirten kaynak, ayrıca bu kameralarında 6 bileşenli lens (6P) yapısına da bulunduracağını ileri sürdü.

Şu anlık söz konusu sızıntılarla ilgili Apple tarafından herhangi bir doğrulama ya da yalanlama gelmedi. Fakat son paylaşılan raporlara göre Apple’ın tasarımdan ziyade gelecek yıl kameraya daha da ağırlık vereceğini bize gösteriyor.

YORUM

Yorumlar 0