Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın Minik Elif’in Eğitim Masraflarını Karşılayacak

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın Minik Elif’in Eğitim Masraflarını Karşılayacak

Türkiye’nin en başarılı girişimcileri arasında gösterilen Yemeksepeti‘nin CEO’su Nevzat Aydın,Twitter hesabından yaptığı paylaşımla İzmir’deki depremden kurtarılan 3 yaşındaki minik Elif’in hayatı boyunca yanında yer alacağını ve tüm eğitim masraflarını karşılayacağını kaydetti.

Paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
“Minik Elif’in hayatı boyunca tüm eğitim masraflarını üstlenmek istiyorum. Ulaşabileceğim bir mercii bulamadım. Lütfen ailesi, yetkililer, birileri bana mesaj atarak ulaşsın. Evet, gelecek saçma sapan tepkilere hazırlıklıyım.”

Ege Denizi’nde, İzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen depremde yıkılan yapılardan biri de Doğanlar Apartmanı’ydı… Depremde Ege Üniversitesi’nde öğretim görevlisi Seher Dereli Perinçek ve ikiz çocukları Elzem, Ezel, Umut ve Elif enkaz altında kaldı…

Anneyle 16 saat sonra irtibat kuruldu. Ekiplerin yoğun çabası sonucu depremden yaklaşık 23 saat sonra, anne ve ikizleri Elzem ve Ezel yaralı olarak kurtarıldı. Ekipler zamana karşı yürüttüğü arama kurtarma çalışmalarında 65 saat sonra ise Elif’e ulaştı. Binanın kolonuyla evin penceresi arasına sıkıştığı bilgisi aktarılan Elif, başarılı bir çalışmanın ardından kurtarıldı. Sosyal medyada en çok konuşulan konu olan Elif’e Nevzat Aydın da kayıtsız kalmadı ve eğitim masraflarını karşılama sözü verdi.

İlginizi Çekebilir > Yemeksepeti satışına bir de bu yönden bakın

YORUM

Yorumlar 0