70 TL Değerinde İki Oyun Epic Store’da Ücretsiz Oldu

70 TL Değerinde İki Oyun Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games Store bu hafta iyi bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. Toplam değerleri 70 TL olan ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam oyunları tamamıyla ücretsiz hale geldi…

Epic Games Store, ücretsiz oyun hediyelerine ara vermeden devam ediyor. Bu hafta da toplam değerleri 70 TL olan iki oyun ücretsiz oldu. ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam oyunlarını önümüzdeki bir hafta boyunca ücretsiz şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu haftanın dikkat çeken oyunu elbette Rising Storm 2: Vietnam oldu. PC oyuncuları arasında oldukça popüler bir taktiksel FPS oyunu olan Rising Storm 2’de 64 kişilik haritalarda savaşabiliyorsunuz. Oyunda farklı milletten ordular, 50’den fazla silah, helikopterler ve çeşitli kara araçları yer almakta. Oyun Steam platformunda çok olumlu yorumlara sahip.

Giant Squid Studios tarafından geliştirilen ABZU, su altında geçen benzersiz bir macera/keşif oyunudur. ABZU’yu hikâye ve oynanış bakımından Journey’e benzetebiliriz. Rahatlatıcı ve huzur verici oynanışıyla dikkat çeken ABZU’da, okyanusun derinliklerinde benzersiz bir maceraya çıkıyor ve artık tarihe karışmış antik bir medeniyetin ilginç hikayesini keşfediyorsunuz.

Kampanya 15 Ekim 18.00 tarihinde sona erecek. Epic Games Store’un önümüzdeki hafta ücretsiz vereceği oyunlar belli oldu: Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands.

YORUM

Yorumlar 0