Poco C3’ün Bazı Özellikleri ve Tanıtım Tarihi Açıklandı

Poco C3’ün Bazı Özellikleri ve Tanıtım Tarihi Açıklandı

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Poco, yeni orta seviye akıllı telefonu C3’ün kamera özelliklerini ve tanıtım tarihini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre arkada üçlü kamera kurulumuna sahip olacak akıllı telefon, 6 Ekim’de tanıtılacak…

Xiaomi’nin alt markası Poco, yeni orta seviye akıllı telefonu Poco C3 için çalışmalarına hızla devam ediyor. Yeni telefonu önümüzdeki günlerde tanıtmaya hazırlanan firma, bunun öncesinde Twitter’dan yaptığı paylaşımda akıllı telefonun kamera özelliklerini ve tanıtım tarihini açıkladı. Poco Hindistan tarafından yapılan paylaşıma göre akıllı telefon, 6 Ekim Salı günü düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak.

Poco C3 Özellikleri

Poco C3, arka tarafta 13 MP’lik ana kameramakro sensörü ve derinlik sensöründen oluşan üçlü kamera kurulumuyla gelecek. Bu açıklanan kamera özellikleri ve kamera tasarımı, Poco C3’ün Redmi 9C’nin yeniden markalandırılmış bir versiyonu olabileceği dedikodularını ortaya çıkardı.

Redmi 9C modelinde 13 MP ana kameraya ek olarak 2 MP makro sensör ve 2 MP derinlik sensörü yer alıyordu fakat Poco’nun C3’teki diğer iki sensörün kesin özelliklerini açıklamadığını da belirtmek gerek.

Ortaya çıkan bu iddiaların doğru olup olmadığını 6 Ekim’de, telefonun diğer özellikleri de açıklandığında göreceğiz. Şirket, fiyatlandırma hakkında herhangi bir bilgi paylaşmasa da yakın zamanda gerçekleşen bir sızıntı, 4 GB + 64 GB depolamaya sahip olan C3 modelinin 10.990 Hindistan rupisi (yaklaşık 1.165 TL) fiyat etiketiyle satışa sunulacağını gösteriyordu.

YORUM

Yorumlar 0