EA Play’in XBbox Game Pass’e Geleceği Tarih Açıklandı

EA Play’in XBbox Game Pass’e Geleceği Tarih Açıklandı

Xbox ekibi tarafından yapılan açıklamayla birlikte EA Play’in Xbox Game Pass’e ne zaman dahil edileceği tam olarak netleşti. Ancak açıklamada sadece konsol oyunları için kesin tarih verildi. PC oyuncularınaysa yalnızca bir zaman dilimi gösterildi…

Geçtiğimiz haftalarda oyuncuları fazlasıyla sevindiren bir gelişme yaşanmıştı. Yüzlerce oyunu ayda uygun bir fiyata oynayabilmenize imkân tanıyan Game Pass hizmeti, Electronic Arts ile Microsoft arasında yapılan anlaşmayla birlikte çok daha çekici hâle gelmişti. Bu anlaşmayla birlikte EA Play, bünyesindeki oyunlarla birlikte Game Pass abonelerine ek ücret talep edilmeden sunulacaktı.

EA Play, 10 Kasım’dan İtibaren Game Pass Ultimate’e Geliyor

Microsoft, 10 Kasım tarihinde Xbox Game Pass için EA Play sözünü yerine getirecek. Aynı zamanda bu tarihte, aylardır konuşulan ve hali hazırda ön sipariş alınan yeni oyun konsolları Xbox Series X ve Series S‘in çıkması söz konusu.

Açıklamaya göre PC için Xbox Game Pass aboneleri, ancak aralık ayından itibaren EA Play oyunlarına kavuşabilecekler. Açıklamada oyuncular için bir zaman verilmiş olsa da kesin bir tarih söylenmedi. Ancak kasım ayı içinde PC için Game Pass abonelerinin tam olarak ne zaman EA Play’e kavuşacakları açıklanacaktır.

YORUM

Yorumlar 0