Netflix’e 2021 Yılında Resident Evil Dizisi Geliyor | İlk Fragman Yayınlandı

Netflix’e 2021 Yılında Resident Evil Dizisi Geliyor | İlk Fragman Yayınlandı

Netflix, 2021 yılında bir Resident Evil CG animasyon dizisinin geleceğinin duyurusunu yaptı. Resident Evil: Infinite Darkness adlı animasyon dizisinde, Claire Redfield ve Leon S. Kennedy’nin serüvenlerini izleyeceğiz…

Popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, video oyunlarından esinlendiği anime ve film duyurularına son hız ediyor. Şirket, Splinter Cell animesi ve Beyond Good&Evil filmlerinin ardından Capcom’un popüler serisi Resident Evil ’ın anime serisini de duyurdu.

Senaryoyla ilgili henüz herhangi bir detayın paylaşılmadığı dizi, Resident Evil evreni için de bir ilk olma özelliği taşıyor. Daha önce izleme fırsatı elde ettiğimiz bilgisayar yapımı filmler haricinde Capcom’un popüler oyun serisi ilk defa bir bilgisayar yapımı animasyon diziye kavuşuyor.

Öyle ki oyunun yeni versiyonu da yakın zamanda oyun severlerle buluşacak. Village isimli yeni oyun da 2021 yılında gelecek. Yani dizi ile beraber yeni oyun da yayınlanacak ve 2021 yılında Resident Evil serisinin yılı demek olacak.

YORUM

Yorumlar 0