Rocket League Tamamen Ücretsiz Oldu | Epic Ücretsiz Kupon Veriyor

Rocket League Tamamen Ücretsiz Oldu | Epic Ücretsiz Kupon Veriyor

Rocket League, uzun bekleyişin ardından tamamen ücretsiz hale geldi. Oyuncuların yoğun ilgisi sebebiyle oyunun sunucuları kısa sürede çöktü…

İnsanların arabalara ve futbola olan ilgisi, Rocket League’in  kısa bir sürede ünlü bir oyun haline gelmesini sağlamıştı. Bu heyecan dolu oyunda, bir kafeste bulunan ve arabalardan oluşan iki takım olarak, dev bir topla futbol oynuyor ve rakibe gol atmaya çalışıyoruz.

Oyunun ücretsiz dağıtılacağı bir süre önceden biliniyordu. Yeni bilgisayar versiyonu sadece Epic Games mağazasında bulunan oyun tamamen ücretsiz oynanabilir hale geldi. Steam’den gelen kullanıcılar olmamasına rağmen oluşan yoğunluk, oyunun sunucularını kısa sürede çökertti.

Rocket League Nasıl Bir Oyun?

Bu oyunda, arabalarla futbol oynadığımız bir oyundur. 2’ye 2, 3’e 3 gibi çeşitli modlarda maçlar yaptığımız oyunda amacımız, rakipten daha çok gol atmak. 2015 yılında oyun severlerle buluşan oyun, ilk günlerden bu güne kadar oldukça sıkı bir takipçi kitlesi kazandı.

Unutmadan söyleyelim, Epic Games’te Rocket League oyununu kütüphanenize eklediğinizde 60 TL değerinde bir kupon kazanacaksınız.

YORUM

Yorumlar 0