Sony Markasının Merakla Beklenen Xperia 5G Modeline Dair Flaş Ayrıntılar Ortaya Çıktı!

Sony Markasının Merakla Beklenen Xperia 5G Modeline Dair Flaş Ayrıntılar Ortaya Çıktı!

Dünyaca ünlü Sony markası tarafından önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen yeni akıllı telefon modeline dair flaş ayrıntılar ortaya çıktı. İşte Sony Xperia 5G’ye dair detaylar…

Son seneler içerisinde küresel piyasalardaki ağırlığını kaybetmeye başlayan Sony markası yeni çıkardığı bir akıllı telefon modeli ile tekrardan güç kazamayı amaçlıyor. Japonya menşeli teknoloji devi Sony tarafından yakın zaman içerisinde satışa sunulacak olan Xperia 5G modeline dair bazı detaylar paylaşıldı.

İşte Yeni Çıkacak Olan Sony Xperia 5G’nin Fiyatı!

Sony Xperia 5G model akıllı telefonun dizaynı kapsamında önceki Sony modellerine nazaran büyük oranda bir değişiklik olmadığı görülüyor. Sony markasının hem karakteristik bir özelliği haline gelmiş olan hem de teknoloji tutkunları tarafından bir hayli eleştirilen alt ve üst bölümdeki kalın çerçeveler varlığını sürdürüyor. Söz konusu bölümlerin yeniden kullanıcıların eleştirisini alıp almayacağı ise merak ediliyor.

Japonya merkezli teknoloji devi Sony tarafından yeni amiral gemisi olması için üretilmiş olan ve yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen Xperia 5G’nin fiyatının ise 999 dolar olacağı belirtildi. Söz konusu telefona dair daha kapsamlı detayların önümüzdeki günlerde Sony markası tarafından açıklanması bekleniyor.

YORUM

Yorumlar 0