iPhone 12 Tanıtım Tarihi Belli Oldu mu?

iPhone 12 Tanıtım Tarihi Belli Oldu mu?

Yeni nesil iPhone için büyük bir heyecan söz konusu. Peki modeller ne zaman tanıtılacak? İşte merak uyandıran son spekülasyonlar…

Teknoloji şirketi Apple, iPhone 12’nin ne zaman tanıtılacağı ile ilgili resmi bir açıklama yapmamıştı. Ancak şirketin YouTube kanalı üzerinden düzenlediği canlı yayın etkinliği incelendiğinde iPhone 12 tanıtımı önümüzdeki ay gerçekleşebilir.

Apple, resmi YouTube kanalı üzerinden Eylül ayı için gerçekleştirilmesi muhtemel canlı yayın etkinliğini listeledi. Eğer burada yer alan liste doğru ise Apple, önümüzdeki ay yeni nesil iPhone 12’yi resmen tanıtacak.

Apple’ın yapmış olduğu bu yayın kullanıcıların da dikkatinden kaçmadı. Apple kanalındaki videolar listesinin başlığı her ne kadar ‘TEST’ olsa da ve hızlı bir şekilde kaldırılmış olsa da kullanıcılar ekran görüntüsünü çoktan almışlardı.

iPhone 12 ne zaman tanıtılacak?

Apple’ın iPhone 12’yi Eylül’de tanıtması bekleniyor. iPhone 11 modeli de yine 10 Eylül 2019 tarihinde tanıtılmıştı. Apple’ın düzenleyeceği aynı etkinlikte Apple Watch 6 ve iPad’in tanıtımın olması da kuvvetle muhtemel.

YORUM

Yorumlar 0