İlk Ekran Altı Kameralı Telefon! ZTE Axon 20 5G Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

İlk Ekran Altı Kameralı Telefon! ZTE Axon 20 5G Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

ZTE, ekran altı kameralı ilk telefonun tanıtım tarihini açıkladı. Hayalleri süsleyen telefon olarak adlandırılan ZTE Axon 20 5G’nin tanırım tarihi…

Dünyanın ilk ekran altı kameralı telefonunu müjdeleyen Çin merkezli elektronik şirketi, bunu Weibo’da yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Daha sonra yapılan açıklamalarda ise Axon 20 5G adında ön kamera deliği olmayan bir telefon ortaya çıktı. ZTE tarafından yapılan açıklamalarda ise ilk ekran altı kameraya sahip olan Axon 20 5G’nin tanıtım tarihi belli oldu. Telefon için bir de basın görsel hazırlayan şirket, telefonun ön yüzünü paylaştı. Paylaşılan görselde dünyanın ilk ekran altı kamerasına yer veriliyordu. Tanıtım tarihi de 1 Eylül 2020 olarak belirlendi.

İşte ZTE Axon 20 5G Özellikleri

Henüz Axon 20 5G’nin özelliklerinin ne olduğu hakkında bir paylaşım yapılmasa da TENAA kayıtlarına ve tahminler doğrultusunda birtakım bilgiler aktarıldı. Buna göre dünyanın ilk ekran altı kameralı telefonunun ekran büyüklüğü 6,92 inç olacak. Ayrıca Full HD+ çözünürlüğe ve OLED ekrana sahip olacak. İşlemcisi olarak Snapdragon 765G ve RAM olarak da 6 GB / 8 GB ve 12 GB seçenekleri sunulacak.

YORUM

Yorumlar 0