GTA 5 ücretsiz oluyor! Epic Store’dan ücretsiz indirilecek

GTA 5 ücretsiz oluyor! Epic Store’dan ücretsiz indirilecek

Oyun dünyasının en popüler oyunlarından olan GTA 5 ücretsiz oluyor. Popüler oyun Epic Games Store üzerinden bugün ücretsiz olarak dağıtılacak. Oyun severleri heyecanlandıran haber şirketin resmi Twitter hesabından yanlışlıkla yapılan paylaşım ile ortaya çıktı. Epic Games Store hesabından yapılan paylaşımda GTA 5‘in ücretsiz olarak indirilebileceği yazılırken tweet hemen silindi. Şirketin duyuruyu erken yaptığı için sildiği tahmin edilirken popüler oyunun sadece 1 gün süreyle ücretsiz dağıtılacağı belirtildi.

GTA 5 ücretsiz indirmek mümkün!

Epic Store’un ücretsiz GTA 5 kampanyası 14 Mayıs Perşembe günü saat 18:00’de başlayacak ve sadece 24 saat geçerli olacak. Oyunu sahip olmak için PC’ye Epic Store uygulamasının kurulması ve belirtilen saatler arasında oyunun kütüphanenize eklenmesi gerekiyor. Belirtilen süre içerisinde oyunu kütüphanenize eklediğiniz zaman bilgisayarınıza indirmeye gerek kalmadan GTA 5 sonsuza kadar sizin olacak. Oyun ile birlikte GTA Online ve GTA 5 senaryosunun da keyfini çıkarabileceksiniz.

Tüm zamanların en çok satan üçüncü oyunu olan GTA 5 toplam 120 milyonun üzerinde satış yaptı. Çıkışının üzerinden altı yıl geçmesine rağmen 2019 yılında 15 milyon adet kopya satmayı başardı.

GTA 6 resmen açıklandı: Geliştirme süreci başladı

PES 2021 çıkış tarihi Corona Virüs nedeniyle ertelenebilir

YORUM

Yorumlar 0