FIFA 21 çıkış tarihi Coronavirüs nedeniyle ertelenecek mi?

FIFA 21 çıkış tarihi Coronavirüs nedeniyle ertelenecek mi?

Oyun severlerin merakla beklediği FIFA 21 çıkış tarihi Coronavirüs salgını nedeniyle ertelenecek mi büyük bir merak konusu. Salgın sırasında evlerine kapanıp zamanlarını oyun oynanarak geçiren  birçok kişinin tercihi FIFA 20 olurken oyun severler yeni FIFA oyununu merakla bekliyor. Normal süreç içerisinde 25 Eylül 2020 günü satışa çıkması beklenen FIFA 21 erteleme iddialarıyla da gündemde. PES 21 çıkış tarihinin Coronavirüs salgını nedeniyle yaşanan dağıtım sıkıntıları nedeniyle ertelenebileceği iddia edilmişti. Aynı durumun FIFA 21 için de yaşanabileceği belirtiliyor.

PES 2021 çıkış tarihi Corona Virüs nedeniyle ertelenebilir

FIFA 21 çıkış tarihi ertelenecek mi?

Birçok oyunda olduğu gibi yeni FIFA oyunlarının çıkış tarihi EA Sports tarafından her yıl Haziran ayında yapılan E3 oyun fuarında yapılırdı. Fuarın Coronavirüs salgını nedeniyle iptal edilmesi FIFA 21 çıkış tarihi için yapılan planları da aksattı. Yaşanabilecek dağıtım sıkıntıları nedeniyle çıkış tarihin değişebileceği ve 25 Eylül olarak planlanan tarihin ertelenebileceği belirtiliyor.

PS4’te Oyun Ekranı Paylaşmak

FIFA 21 yeni özellikleri neler?

FIFA 21 resmi açıklama beklenirken Goal dergisi oyuna eklenmesi beklenen yeni özellikleri duyurdu. Oyuncuların talep ettiği kariyer modundaki sorunların ortadan kaldırılması FIFA 21 ile gerçekleştirilecek. Oyuna David Beckham ve Oliver Kahn gibi efsanevi futbolcuların yeni kartları eklenecek. En secilen modlardan olan Volta modu daha fazla mekana ve harekete sahip olacak. Futbol dünyasının en büyük yeniliklerinden olan VAR sistemi de oyuna eklenmiş olacak.

GTA 6 resmen açıklandı: Geliştirme süreci başladı

YORUM

Yorumlar 0