Barbarians 2. Sezon Yayınlanacak mı?

Barbarians 2. Sezon Yayınlanacak mı?

Haberler iyi, yılın en çarpıcı tarih temalı Netflix yapımlarından Barbarians 2. sezon ile izleyenlerini selamlayacak. İşte detaylar…

Barbarians Netflix, ilk sezonuyla izleyenlere kısa sürede izlenen çarpıcı bir tarih serüveni  vaadetti. Dizide defalarca Roma İmparatorluğu’nun gözünden ilerleyen tarihi süreçlere alternatif olarak ‘Germen kabileleri’ gözünden bir konu işlendi. Pek az rastlanan bu argüman, temelde bir Roma konulu diziye göre düşük bütçe anlamına da geliyordu. Ustalıkla altından kalkılan senaryoda nispeten genç ve yetenekli oyuncularla akıcı bir konu işleyişi öne çıktı. Altı bölümlük dizide Arminus rolünde Laurence Rupp, Sonelda rolünde Jeanne Goursaud ve Folkwin Wolfspeer rolünde David Schütter yer aldı.

Kısa sürede en çok izlenen Netflix dizileri arasında giren Barbarians 2. sezonu gelecek mi soruları da sorulmaya başlandı ki bu noktada ilk bilgiler de gelmeye başladı. Hello Magazine’ın haberine göre tarihi drama türündeki dizinin 2. sezonu yayınlanacak.

Dizinin yapımcılarından Sabine de Mardt, bu ayın başlarında Variety’ye daha fazla bölüm olasılığı hakkında konuştu.

Şöyle dedi: “Ana karakterlerimizin kişisel psikolojik çatışmalarını araştırıyoruz. Sadece bazıları ilk sezonda çözülecek ve gelecek sezonlar için bol miktarda malzeme bırakacak…” Evet, gelecek sezonlar!

MS. 9. yüzyıldaki Teutoburg Ormanı Savaşı‘nı konu alan ve Germen kabilelerinin zaferinin ardından aşama aşama birleşerek büyük bir ulus halini alışıyla devam eden tarihi sürecin Barbarians 2. sezon kapsamında nasıl işleneceği hakkında da ipuçları var özetle. Ana karakterler üzerinden ilerlenecek.

Bir tür Vikings ikonu meydana gelir mi bilinmez ama karakterler bu efsanevi diziyi de andırmadı değil.

Barbarians 2. Sezon hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmayı sürdüreceğiz…

YORUM

Yorumlar 0