2019’daki en iyi mesh ürünü hangisi?

2019’daki en iyi mesh ürünü hangisi?

2019’un en iyi mesh ürünleri, ölü noktaları ortadan kaldırmanıza yardımcı olur ve evinizin her köşesine yayılan yüksek hızlı, yüksek güvenilirliğe sahip Wi-Fi’ye sahip olmanızı sağlar.

En iyi mesh ürünü nedir?

Özelliklerin bazıları gayet açık- elbette önceliğin ne olduğu da: Wi-Fi’nizi tüm eve yaymak, ölü bölgeleri engellemek.

Ek olarak iyi görünüyor olmaları (ev dekorunuza uyması için) ve uygun fiyatlarının da çok önemli olduğunu söyleyebiliriz – Wi-Fi’nizi genişletiyorsunuz, uzayda video akışı yapmıyorsunuz. Maliyeti de buna göre olmalı.

Mesh ürünleri hızla mantıklı bir seçim haline geliyor – hızlı, güvenilir ve kurulumu kolay (sanki teknoloji şirketleri evde Wi-Fi’nin ne kadar kolay olması gerektiği konusunda uyanıyor gibi).

Daha önce kendi kablosuz ağınızı yapılandırmak zorunda kalmamış olsanız bile, en iyi mesh kitleri her şeyi basitleştiriyor.

Teknik düzeyde, bu mesh ürünleri birbirleriyle konuşan ve tüm cihazlarınıza mümkün olduğunca güçlü bir sinyal veren küçük Wi-Fi ‘düğümlerinden’ oluşur. Cihazlarınız söz konusu olduğunda, tutarlı bir kablosuz iletişim ağıdır.

Hıza bakacak olursak, genellikle AC2200 gibi bir şey yazılır. Burada “AC” Wi-Fi’nin tipini, 2200 ise ulaşılabilecek maksimum teorik hızı belirtiyor. Bu hıza gerçekte muhtemelen ulaşamayacaksınız. Ayrıca bu ‘düğümlerin’ sayısına da karar vermeniz gerekecek. Çoğu evde iki düğüm yeterli olurken daha büyük evlerde daha çok düğüm gerekebilir. Gelelim 2019’un en iyisine…

2019’da alabileceğiniz en iyi mesh ürünü

. ZYXEL MULTY X WHOLE HOME WI-FI MESH SYSTEM ile ilgili görsel sonucu
Zyxel’in bu iddialı modeli, kendi segmenti adına eksiksiz bir süper-star…

ZYXEL MULTY X

Zyxel’in Multy X sistemi hakkında, 3000 Mbps maksimum hız ve bağlantıların sağlam gücü gibi övülecek pek çok şey var. Alexa ile de çalışıyor, bu yüzden evde birkaç Amazon Echo cihazınız varsa, o zaman internetinizi sesinizle bile kontrol edebilirsiniz.

Mükemmel hızının yanı sıra, her bir düğümde üç Ethernet portu, artı bir USB portu gibi ekstralara sahip. Bir yazıcı veya harici sabit disk kullanıp ağ etrafında paylaşmanız için yeterince hızlı olduğu açık.

Yazılım açısından Zyxel’in uygulaması gayet iyi.

Eğer günün sonunda en iyi, en kapsamlı ve en önde gelen mesh sistemini arıyorsanız, tercihiniz Zyxel Multy X olmalı.

YORUM

Yorumlar 0