Haftanın mobil oyunları [iOS-Android]

Haftanın mobil oyunları [iOS-Android]

 “Kaçmaz, mutlaka denemelisin!” dediğimiz ücretsiz mobil oyunları sizin için bir araya getirdik…

Android ve iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak oynabileceğiniz binlerce harika oyun var, haftanın en iyileri bu yazıda sizlerle…

Trivia Crack

Genel kültür soruları içeren yapım, kendini sınamak isterken bilgi edinmekten hoşlanan mobil oyuncular için geliyor. Farklı kategorilerdeki onlarca soruyla keyifli ve bilgi dolu zamanlar geçirdiğiniz yapım, aynı zamanda bir hayli eğlenceli.

Twisty Road!

Beceri oyunlarından hoşlanıyorsanız bu türün ikon yapımlarından biri de kesinlikle Twisty Road!. Detaylı grafikleri ile dikkat çeken oyun, boş zamanlarınızı keyfe dönüştürmek için ideal.

Mobile Legends: Bang Bang

MOBA türüne aşık olan milyonlarca mobil oyun meraklısından biriyseniz Mobile Legends: Bang bang ile tanışmalısınız. Hala duymadıysanız çok şey kaçırdığınız yapımda arkadaşlarınızla amansız bir rekabete giriyor, en iyinin kim olduğunu gösteriyorsunuz.

Okey Plus

Okey, belki de Türkiye’de en yaygın mobil oyun türlerinden biri. Hemen her kesimden oyuncunun severek oynadığı türün en iyi örneklerinin başında ise Okey Plus geliyor. Oyunda hazırda bulunan masalara giriyor ve okey oynuyorsunuz. Grafikleriyle beğeni topluyor. Seri…

Okey Plus indir

The Walking Dead No Man’s Land

RPG türündeki aksiyonla dolu mobil oyunda AMC kanalının The Walking Dead dizisinden Rick, Darly, Michonne gibi unutulmaz karakterleri yönetip zombilerin hüküm sürdüğü ürpertici bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Daha fazla mobil oyun için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0