Yeni Retina ekranlı MacBook Air 13.3 inç hafta sonu süresince coştu!

Yeni Retina ekranlı MacBook Air 13.3 inç hafta sonu süresince coştu!

Apple’ın yeni retina ekranlı MacBook Air modelleri geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı. Yeni tasarımlarıyla dikkat çeken modellerde Intel Core i5 işlemciler, 8 GB RAM, 12 saate varan şarj dayanıklılığı, daha ince ekran çerçevesi, daha ince profil dikkat çekmişti. Bununla birlikte modelin 9.199 TL gibi son derece yüksek bir fiyatla gelmesi şaşırtmıştı.

MediaMarkt ve Teknosa mağazalarında kısa süre için yeni MacBook Air’ler 7.999 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabildi. Teknosa’da peşin fiyatına 6 takside varan avantajla satın alınabilen model MediaMarkt’ta ise 4 taksitle alındı.

Bu avantajlı fiyata sahip yeni MacBook Air 13 2018’ler hafta sonu boyunca teknoloji severler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Apple Store’da ise fiyatlar değişmediği için tüketiciler tercihlerini yoğun olarak diğer iki tekno marketten yana kullandı.

Modeller yeniden eski fiyatlarına döndü. Bu arada Morhipo, Trendyol, Hepsiburada.com gibi platformlarda hala 7.500-8000 TL bandında satın alınabildiklerini belirtelim.

YORUM

Yorumlar 0