Al Hepsi Senin Olsun! Online Alışverişe Seninolsun.com Giriş Yapıyor

Al Hepsi Senin Olsun! Online Alışverişe Seninolsun.com Giriş Yapıyor

seninolsun.com açılıyor! Yeni e-ticaret sitesinin fiyatları ve ismi de oldukça merak uyandırmış durumda. İşte detaylar...

İşletmeden Müşteriye mantığıyla kurulan seninolsun.com 12 Aralık Çarşamba günü açılıyor. Yeni e-ticaret sitesinin fiyatları ve ismi de oldukça merak uyandırmış durumda.

B2C modelini kullanacak siteyle ilgili olarak Facebook ve Instagram’da açılış tarihi ile ilgili dedikodular da bu bilgiyle son bulmuş oldu. Kulllanıcıları düşünerek hazırlanmış olan yeni tasarım ve hızlı gezinme kolaylığıyla beraber uygun fiyatlar seninolsun.com için büyük bir avantaj olarak görülüyor. Ayrıca site üzerinden %100 güvenli alışverişte yapılabilecek.

Neler Satılacak?

Seninolsun’un kullanıcılara sunduğu kategoriler arasında modaya uygun en yeni ürünler, kadın aksesuarlar, doğal taş bileklikler, yüzükler ve takılar gibi birçok ürün kalemi bulunuyor. Sitede şu an çok sayıda ürünleri ve kampanyalarıyla kullanıcılarını bekliyor. %50’ye varan indirimler açılışa özel fırsatlar ve kategorilerin özelindeki kampanyalar 12.12’de uygulanacak.

Güvenli Ödeme Avantajı

Kredi Kartı, Havale/EFT ve Banka Kartıyla ödeme gibi birçok farklı ödeme seçenekleri de sitede yer alıyor. Kullanıcılar sistemlerine giriş yaptıkları zaman bu ödeme bilgilerini girerek hızlı alışveriş yapabilecekler. Ürünlerin tutarına ve kartlara göre yine ödemelerde taksit seçenekleriyle kolaylıklar da bulunuyor. 50 TL ve üzeri alışverişlerde ise ücretsiz kargo seçeneği tüm ürünleri kapsıyor. PTT kargoyla çalışan firma, ürünleri çok kısa sürede kullanıcılara göndermeyi hedefliyor.

Sitedeki ürünlere göz atmak ve sipariş vermek için 12 Aralık’tan itibaren Seninolsun.com internet adresini kullanabilirsiniz. Siparişlerinizi verirken Hediye Paketi şeklinde de ürünleri satın alabilmeniz mümkün.

YORUM

Yorumlar 1
  • comment-avatar
    Yasemin 4 sene

    Merakla bekliyorum, ismi de güzel.