Silicon Valley 6. sezon ne zaman başlayacak? [Güncellendi]

Silicon Valley 6. sezon ne zaman başlayacak? [Güncellendi]

Heyecanla beklenen Silicon Valley 6. sezon ne zaman başlayacak? Dizinin yeni sezonu kaç bölümden oluşacak, 6. sezon dizi finali mi olacak? İşte yanıtlar...

2014 yılında promiyeri yapılan Silicon Valley için yeni sezon beklentileri kesinlikle ‘olumlu’ şekilde yanıt buldu. HBO, 6. Sezona onay verdi, Elbette Silicon Valley 6. sezon ne zaman başlayacak sorusu akıllarda.

Judge ve Berg’in yaratıcıları tarafından yazılan Silikon Vadisi 6. Sezon ne zaman başlayacak sorusuna yanıt resmi olarak verildi.

Buna göre kült dizi Silikon Vadisi 6. Sezon 1. Bölüm 27 Ekim 2019‘da başlayacak. Daha önceki sezonlarda yaz ayları start için seçilmişti. Son sezon da ise sonbahar seçildi. Peki Silicon Valley 6. sezon kaç bölümden oluşacak?

Sezonun kaç bölümden oluşacağı sorusu belirsizliğini koruyor. 1 ve 5. sezon 8, diğerleri 10 bölümden oluşmuştu.

Öte yandan dizide, Richard Hendricks (Thomas Middleditch) Bertram Gilfoyle (Martin Starr), Jared Dunn (Zach Woods) ve Dinesh Chugtai (Kumail Nanjiani) yeni sezonda da kesin olarak varlar.

4. Sezona kadar dizide yer alıp 5. sezonda kaybolan Erlich Bachman’ın da 6. Sezonda geri dönebileceği konuşuluyor.

Ve Silikon Vadisi dizisi için yolun sonu 2019. Final sezonu ibaresi dizinin haberin devamında izleyebileceğiniz yeni sezon fragmanı için kullanılan başlığında (The Final Season) yer aldı. Zaten aylar öncesinde Hollywood Reporter’da bu konuda bir makale yer almıştı, ancak kesin açıklama gelmemişti. Özetle Silikon Vadisi 7. Sezon 1 olmayacak.

İşte 6. sezon fragmanı!

Silikon Vadisi hakkında daha fazla haber için buraya tıklayınız.

YORUM

Yorumlar 0