Mr Robot 4 sezon 1 çok yakında geliyor! [Güncellendi-21 Mart 2019]

Mr Robot 4 sezon 1 çok yakında geliyor! [Güncellendi-21 Mart 2019]

Merakla beklenen Mr Robot 4 sezon 1 ne zaman yayınlanacak? Yeni sezonda hangi sürpizler söz konusu? İşte merak ettiğiniz tüm soruların ayrıntılı yanıtları.

Pegasus CIO’sundan Oracle’a övgü

İlk sezon… Elliot’ın ilginç apartman dairesi, iş yaşantısı, ilişkileri derken ansızın ortaya çıkan gözlüklü adam, farklı motivasyonlar, bazı kelime tuzakları, bilgisayarlar, gizlice çalınan hesaplar, internet dersleri, siber korsanlık derken akıllarda yer edinen ‘kült’ bir yapım olarak adından çokca söz ettirdi. İkinci sezonda da bir bakıma dizi karakteristiği halini alan flu atmosferi derinlerde yaşadık, siyasi mesajlarla, ekonomik çalkantılarla, teknoloji ve yaşama dair kimine göre fazla absürt bakış açılarıyla 2 ve 3. sezonu tamamladık.
Şimdi sırada 4 var…
Final sezonu…

Okuma Önerisi: En iyi 10 Netflix dizisi

Mr Robot 4 sezon 1 bölüm ne zaman sorusu henüz net bir şekilde yanıt bulmadı, ancak olasılıklar biliniyor… İlk iki sezon yaz aylarında, üç ise Ekim’de başlamıştı. 4. sezon için aslında ilk beklenti Ekim ayı şeklindeydi, ancak bu gerçekleşmedi, şimdi gözler Aralık ayına çevrilmiş durumda, çünkü Kasım ayına dair henüz görünürde en ufak bir bilgi ya da işaret yok…

İlginizi Çekebilir: Tam 105 farklı dizi ve film eleştirisi! Seç Oku…

İlginizi Çekebilir: Mr Robot 2. Sezon Eleştirisi

4. sezonun dizinin finali anlamı taşıyacağını hatırlatalım, Rami Malek’ten geçtiğimiz aylarda bu yönde net bir açıklama geldi, aslında 5. sezon onayı almış olmasına karşın 4. sezonda fişinin çekilmesinin nedeni ise Elliot Alderson’ın ‘sona doğru hızla koşuyor olması’ şeklinde ifade edildi. Teoride son derece mantıklı… Bu arada yıldız başrol oyuncusu Rami Malek’in Bohemian Rhapsody ile birlikte artık çok daha pahalı (Golden Globe, Emmy de dahil fazlasıyla ödüllü) olduğunu da ekleyelim.

Bu arada Elliot bir şekilde kim vurduya mı gidecek, bir binanın 40’ıncı katından da atlayacak yoksa tımarhaneye mi (en temizi) kapatılacak sorularının yanıtları hala belirsiz. Çoğu kimseye göre hayalet bile olabilir…
Senaryodan her şey beklenebilir özetle…

Mr-Robot

Okuma Önerisi: İnternet ve bilgisayar konulu filmler [Analiz]

Buraya tatlı bir dedikodu sıkıştıralım mı? Hollywood Reporter gibi ikon yayınlar da dahil olmak üzere 4. sezona dair beklentiler neredeyse diplerde. 3. sezonun ardından beklentiler son derece düşmüş durumda. Bu izleyici açısından bir avantaj olarak da görülebilir…

Ve son cümleler… Daha önceki sezon öncesi dönemler baz alındığında Sam Esmail’in Instagram hesabından konuyla ilgili paylaşımlar gelecektir.

Kendisi özellikle ilk bölüm öncesinde bazı bilgilerin ilk kaynağı olabilir. Bu nedenle linkini buraya bırakalım.

Konunun takibinde olacağız…

  • Güncelleme-21 Şubat 2019

Eveeet iyi haberlere bir yenisi daha eklendi, Mr Robot 4. sezon çekimleri için Mart ayında çekimlere başlanacağı bildirildi. Bu harika bilginin haricinde 2019 yılı içerisinde yayınlanması kesin olan yapımın tam olarak hangi tarihte startı vereceği hala soru işareti özelliğini koruyor.

Yeni bilgiler geldikçe aktaracağız…

İlginizi Çekebilir: İnternetteki paylaşımlarımız başkaları tarafından asla unutulmaz [Derin Makale]

YORUM

Yorumlar 0