ESET Internet Security’de 1 fiyatına 3 kullanıcı avantajı!

ESET Internet Security’de 1 fiyatına 3 kullanıcı avantajı!

Fenomen siber güvenlik yazılımı ESET Internet Security, şimdi 1 fiyatına 3 kullanıcı avantajı ile. Peki neden bu avantajı kaçırmamalısınız?

Köklü bir geçmişe sahip olan ve ismi inovasyonla özdeşleşmiş ESET, sunduğu çeşitli ihtiyaçlara yönelik siber güvenlik yazılımları ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de öne çıkmayı başarıyor. Şirketin ESET Internet Security adlı ürünü ise son dönemdeli kampanyasıyla dikkat çekiyor.

1 adet ESET Internet Security fiyatına 3 adet yazılımın sunulmasını esas alan kampanya, siber güvenlik platformları arasında en ekonomik ‘üst düzey’ çözüm anlamına geliyor. Ek olarak hızlı, proaktif ve dengeli bir siber güvenlik yazılımı olan ESET Internet Security, aynı zamanda 6 taksit seçeneği ile edinilebiliyor.

Peki bu harikulade fırsat neden kaçırılmamalı?

Öncelikle ESET Internet Security, küresel ölçekteki laboratuvar testlerinde son derece yüksek puanlar aldı. LOCARD siber güvenlik zirvesinin daimi sponsoru ve siber güvenlik dendiğinde akla ilk gelen web platformları arasındaki TeknolojiTuru.com olarak ayrıntılı şekilde deneyimleyerek önerdiğimiz ESET Internet Security başarısı kanıtlanmış bir güvenlik yazılımı.

Belki de 2018 yılı antivirüs programları arasında en çok dikkat çeken ayrım noktalarından biri olan gelişmiş ev ağı tarayıcısı özelliği ile fark yaratıyor. Ev ağlarının devamlı olarak kontrol edildiği yazılım, aynı zamanda yeni anti-theft özelliğiyle de çarpıcı.

Kötü amaçlı yazılımlar için ürün yazılımlarını tarama fonksiyonu, internet bankacılığı, para transferleri, alışveriş gibi finansal işlemlerde yüksek güvenlik ve webcam kontrolü de dahil eksiksiz bir koruma vaat ediyor.

Eksiksiz bir dizi bileşen sunan ESET Internet Security, risklerden uzak bir internet deneyimi anlamı taşıyor.

Sistem gereksinimleri

ESET Internet Security ürünü, Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve Microsoft Windows Home Server 2011 kurulu her sistem üzerinde çalışıyor. İçeriğindeki Password Manager, ayrıca Android 2.3 ve üstü, Mac OS X 10.8 ve üstü ve iOS 7.0 üstünde de çalışıyor.

Satın almak için buraya tıklayınız.

YORUM

Yorumlar 0