Sosyal Medya Takipçi ve Beğeni Paneli

Sosyal Medya Takipçi ve Beğeni Paneli

BDD Medya olarak Sosyal Medya sayfalarınızın takipçilerinin artması ve beğenilerinizin yükselmesini sağlayabilir, sayfalarınızın popüler hale gelmesini hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz durumda olmasını kolaylaştırabiliriz

Hizmetlerimiz

Sosyal medya bayilik programımız tüm sosyal medyada sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi hiçbir ek çaba harcamadan alt yapımızı kullanarak satış yapabilir ve üyeliklerinizden satın almaları sonrasında para kazanabilirsiniz.

Takipçi paneli uygulamamızı sizlerin kullanımına sunarak sayfanıza takipçi göndermenizi sağlar. Satın alacağınız takipçi sayısını panel takipçi göndermeden öncesi ve sonrası olarak kayıt altına alarak, satın alınan takipçi farkını hesaplayarak sayfanıza gönderir. Takipçi arttırma yaptığınızda başka bir yerden gelen takipçilerde panelin gönderdiklerine karışacağı için aynı anda birden fazla yerden takipçi göndermemelisiniz.

Beğeni paneli sayfalarınızda paylaşmış olduğunuz gönderileri daha popüler hale getirmek için beğeni gönderebilir ve paylaşımlarınızın ön plana çıkarabilirsiniz.

Ayrıca instagram bayilik programımız ile sizlerde bayilik oluşturarak İnstagram’da beğeni ve takipçi satışı yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bayilik programımıza dâhil edeceğiniz üyelerinde gelişmesiyle kazancınız artacaktır.

YORUM

Yorumlar 1
  • comment-avatar
    Ali 4 sene

    Merhaba gayet güzel bir makele olmuş