Moka KOBİ’lerin nakit akışını hızlandırıyor

Moka KOBİ’lerin nakit akışını hızlandırıyor

Moka geliştirdiği mobil ve online ödeme sistemleriyle KOBİ’lerin nakit akışını hızlandırarak avantaj sağlıyor. İşte detaylar...

Sanal POS alt yapısıyla müşterileri için MokaPOS, Moka Mobil POS ve Moka Fatura ödeme sistemleri sunarak sektörde bu üç alanda da hizmet veren bir firma olan Moka Ödeme Kuruluşu, KOBİ’lerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Tüketicilerin nakitsiz hayat trendine uyum sağlamak için KOBİ’lere özel ödeme sistemleri tasarlayan şirket, ihtiyaçlara doğrudan cevap verebilen çözümler üretiyor.

Bir internet mağazasına sahip olan ya da olmayan tüm KOBİ’ler MokaPOS ile iş yerleri için teknik bir geliştirmeye ihtiyaç duymadan Sanal POS yönetim panelini kullanarak ödemelerini kredi kartı ve banka kartı ile tahsil edebiliyor. Hazır ödeme ekranlarının yanı sıra Moka bayileri, müşterilerine sundukları online alışveriş deneyimlerine ya da sundukları ödeme yazılımlarına uygun olarak MokaPOS’a API entegrasyonu ile bağlanıp ödeme alabiliyorlar. KOBİ’ler böylece kartla alabilecekleri ödeme fırsatlarını en hızlı şekilde değerlendirebiliyorlar.

Moka, KOBİ’ler için B2B alanda pek çok proje üzerinde çalışmaktadır. Firmaların ticari işlemlerdeki ödemelerini kartlı sistemler üzerinden yürütüp finansal yöntemlerini kolaylaştırmaktadır.  Firmaların ihtiyaçlarına göre esnek çözümler sunabilen Moka, son kullanıcıyı odak alarak yerinde gözlemler yapmakta ve sektöre yenilikler kazandırmaktadır.

Ertesi iş günü hesapta

KOBİ’ler için nakit yönetimi ihtiyacının ne kadar önemli olduğunun farkında olan Moka, MokaPOS ile yapılan ödemelerin ertesi iş günü KOBİ’lerin hesaplarına geçmesini sağlıyor. Böylece KOBİ’ler nakit yönetimleri için kendi kaynaklarını kullanabiliyor. İhtiyaca yönelik geliştirilen alternatif ve özelleştirebilir ödeme sistemleri KOBİ’lere teknolojik çözümler de sunuyor.

KOBİ’lerin tek sözleşmeyle tüm bankaların kartlarından ödeme almalarını sağlayan, SMS ve e-posta ile ödeme isteğinde bulunarak tahsilat işlemlerini kolaylaştıran Moka finansal teknolojiler alanında fark yaratmaya devam edecek.

YORUM

Yorumlar 0