#İnstagramRezilliği hashtag’i olay oldu! İşte nedeni…

#İnstagramRezilliği hashtag’i olay oldu! İşte nedeni…

Instagram, özellikle yaz dönemiyle birlikte tatil fotoğraflarıyla dolu. Bu durumun beraberinde getirdiği en önemli şeylerden biri ise şüphesiz çalışan kimselerde bıraktığı etki. Bütün bir yılın yorgunluğunu atmak isteyenler ve o sırada çalışan ya da evinde olan kimseler arasında ilginç bir çatışma söz konusu, üstelik bu duruma dair platformlar sadece Instagram’la sınırlı kalmıyor.

Twitter’da gündem Instagram

Twitter’da #İnstagramRezilliği hashtag’i gündem maddeleri arasında girdi. On binlerce sosyal medya kullanıcısı, söz konusu hashtag hakkında görüşlerini ve şikayetlerini ardı ardına sıralamaya başladı.

Kullanıcılar, Instagram’de genelde paylaşımların tutarsızlığı, gerçek hayatta olanlarla sosyal medyadaki paylaşımlar, bot hesaplar gibi konuları gündeme taşımayı tercih etti. Ayrıca Instagram’daki eksik gördükleri özellikleri de gündeme taşıdılar.

Okuma önerisi: Gezegende yaşam kalitesi en yüksek 20 şehir

Popüler fotoğraf ve video paylaşım ağı Instagram’ın Twitter’da gündemdeki konular arasına çok sık girmediği biliniyor. Bu yönüyle önemli bir katılımla paylaşımlara konu olan platform, daha uzun süre gündemin öne çıkan maddeleri arasında kalacağa benziyor.

İlginizi çekebilir: Instagram için en uygun paylaşım saatleri

İlginizi çekebilir: En popüler Instagram hesapları

YORUM

Yorumlar 0