BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Programı için başvurular devam ediyor

BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Programı için başvurular devam ediyor

Garanti Bankası’nın BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Programı için başvurular 20 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek.

Garanti Bankası tarafından sürdürülebilir iş modeli ile sosyal etki odağındaki girişimcilere çeşitli imkanların sunulmasını esas alan BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Programı için başvurular devam ediyor.

Sosyal fayda alanına özel olarak tasarlanan tek girişimcilik programı olduğu belirtilen BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Destek Programı, fikirlerini ileriye taşımak isteyen sosyal girişimcilerin başvurularını bekliyor.

Garanti Bankası’nın Impact Hub Istanbul ile birlikte yürüttüğü program için son başvuru tarihinin ise 20 Mayıs 2018 olduğu bildiriliyor.

4 ülkede eş zamanlı olarak yürütülüyor

ABD, Meksika ve Kolombiya’da eş zamanlı olarak düzenlenen sosyal girişimcilik programı, beş farklı alanda destek ve imkanlar içeriyor. Programla sosyal girişimcilere dünyanın önde gelen işletme okullarından biri olan İspanya’daki IE Business School’dan eğitimin yanı sıra yetkin mentörlerle iş planlarını çalışma fırsatı ve hem Garanti Bankası hem de BBVA’nın sahip olduğu geniş müşteri/yatırımcı ağından yararlanabilme imkanlarının sunulacağı kaydediliyor.

YORUM

Yorumlar 0