ESET Internet Security 2018 Satın Almanız İçin 18 Neden

ESET Internet Security 2018 Satın Almanız İçin 18 Neden

Kapsamlı internet güvenliği sunan ESET Internet Security’de çok katmanlı güvenlik sizi her türlü çevrimiçi ve çevrimdışı tehditlere karşı korur ve kötü amaçlı yazılımların diğer kullanıcılara yayılmasını önler. Üstelik dahası da var, işte ESET Internet Security satın almanız için 10 neden.

1- Antivirus ve Antispyware Koruması

Virüsler, rootkit’ler, solucanlar ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere her türlü dijital tehdite karşı proaktif koruma sağlar.

2- Kimlik Avı Koruması

Gizliliğinizi ve varlıklarınızı sahte web siteleri tarafından kullanıcı adları, şifreler veya banka bilgileriniz gibi hassas bilgileri edinme girişimlerine karşı korur.

3- Fidye Yazılımı Kalkanı

Sizi kişisel verilerinizden mahrum bırakarak bilgilerinizi geri alabilmeniz için bir ‘fidye’ ödemenizi isteyen kötü amaçlı yazılımları engeller.

4- UEFI Tarayıcı

UEFI arayüzüne sahip sistemlerde, Windows’un başlamasından önce dahi bilgisayarınıza saldıran tehditlere karşı derinlemesine koruma sağlar.

5- Exploit Engelleyici

Antivirüs tespitinden kaçmak için özel olarak tasarlanmış saldırıları engelleyerek kilitlenen ekranları ve fidye yazılımlarını ortadan kaldırır. Java tabanlı yazılımlar da dahil olmak üzere web tarayıcıları, PDF okuyucuları ve diğer uygulamalardaki saldırılara karşı koruma sağlar.

6- Bulut tabanlı tarama

ESET Live Grid dosya itibarı veritabanına dayanan güvenli dosyaları beyaz listeye ekleyerek taramayı hızlandırır ve itibara dayalı olarak bilinmeyen tehditleri proaktif şekilde önler.

7- Güvenlik Duvarı

Bilgisayarınıza yetkisiz erişimi önleyerek kişisel verilerinizin kötüye kullanılmasını engeller.

8- Kimlik Avı Koruması

Gizliliğinizi ve varlıklarınızı sahte web siteleri tarafından kullanıcı adları, şifreler veya banka bilgileri gibi hassas verilerinizin çalınmasına karşı korur.

9- Akıllı Ev İzleyici IMPROVED

Router cihazınızı zayıf parolalar veya güncel olmayan yazılımlar gibi güvenlik açıklarına karşı test etmenizi sağlayarak onarım seçenekleri sunar. Cihaza bağlananları göstermek için, yönlendiriciye bağlı cihazların (akıllı telefon, kablosuz ağ, vb.) kolay erişilebilir bir listesini sağlar. Akıllı cihazları güvenlik açıkları için taramanıza olanak tanıyarak olası sorunları gidermek için size öneriler sunar.

10- Fidye Yazılımı Kalkanı

Sizi kişisel verilerinizden mahrum bırakarak bu bilgileri geri alabilmeniz için bir ‘fidye’ ödemenizi isteyen kötü amaçlı yazılımları engeller.

11- Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Koruması

İnternet bankacılığı veya çevrimiçi alışveriş işlemlerinizi korur. İnternet bankacılığı sitelerinde otomatik koruma sağlar. Daha güvenli işlemler için klavye ve tarayıcı arasındaki iletişimi şifreler.

12- Botnet Koruması

Botnet zararlı yazılımlarına karşı koruma sağlayan güvenlik katmanı ile bilgisayarınızın istenmeyen posta ve ağ saldırılarına karşı kötüye kullanımını önler.

13- Ebeveyn Kontrolü

Çocuklarınızın yaşlarına göre önceden tanımlanmış kategoriler arasından seçim yapma imkanı tanır. Ayarların değiştirilmesine ve ürünün yetkisiz olarak kaldırılmasına karşı bir şifre oluşturmanızı sağlar.

14- Anti-Theft Optimizasyonu

Cihazınızın azami düzeyde korunması için Anti-Theft Optimizasyonu’nu kolayca kurarak yapılandırmanızı sağlar. Windows otomatik oturum açma ve işletim sistemi hesap şifrelerini yapılandırmayı kolaylaştırır. Temel sistem ayarlarını değiştirmenizi isteyerek güvenlik düzeyini artırmanıza yardımcı olur.

15- Düşük Kaynak Kullanımı

Yüksek performansı korur ve donanım ömrünü uzatır. Tüm sistem altyapılarıyla uyumludur. Oldukça küçük güncelleme paketleriyle internet bant genişliği kullanımını korur.

16- Oyun Modu

Herhangi bir program tam ekranda çalıştırılırsa otomatik olarak sessiz moda geçer. Oyun, video, fotoğraf veya sunum kaynaklarını korumak için sistem güncellemeleri ve bildirimler ertelenir.

17- Tek Tuşla Çözüm

Koruma durumu ve sıkça kullanılan tüm eylemlerle araçlar tüm ekranlardan erişilebilir durumdadır. Herhangi bir güvenlik uyarısı durumunda, tek bir tıkla kolayca çözüm bulabilirsiniz.

18- Sorunsuz Ürün Geçişleri

Yeni koruma teknolojileri kullanıma açılır açılmaz, devamlı olarak yüksek güvenlik seviyesinden yararlanabilirsiniz.

ESET Internet Security satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0