GEC18IST Global Girişimcilik Kongresi için Heyecan Dorukta

GEC18IST Global Girişimcilik Kongresi için Heyecan Dorukta

İstanbul’da düzenlenecek GEC18IST Global Girişimcilik Kongresi öncesinde organizasyon komitesi basın mensuplarıyla buluştu.

Global Girişimcilik Haftası’nın kongresi özelliği taşıyan ve 10 yıllık tarihinde ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilecek olan GEC18IST, 16-19 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenleniyor. Bu önemli etkinlik öncesinde organizasyon komitesi üyeleri, basın mensuplarıyla bir araya gelerek hem tanıtım gerçekleştirdiler hem de çeşitli bilgiler paylaştılar.

GEC18IST Platform Başkanı Ali Sabancı, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli, TOBB Başkan Yardımcısı Ender Yorgancıoğlu, Habitat Derneği Başkanı Sezai Hazır ve Endeavor Türkiye Kurucu Genel Sekreteri ve Platform Genel Müdürü Didem Altop’un katılımıyla düzenlenen toplantıda, etkinliğin paydaşların yoğun çabası ile 3 yıllık bir çalışma sonrasında düzenleneceği kaydedildi.

300’ün üzerinde konuşmacı

Detaylarını buraya tıklayarak görebileceğiniz 300’ün üzerinde konuşmacının katılımı ile çok sayıda girişimcinin bir araya geleceği etkinlikte İstanbul’un girişimcilik konusunda global merkezlerden biri olmasına katkı sağlayabileceği belirtildi.

GEC18IST nerede düzenlenecek?

60’ın üzerinde kurumun desteğiyle düzenlenecek olan etkinlik, Hilton İstanbul Bomonti’de düzenlenecek. Girişimcilik haberleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

YORUM

Yorumlar 0