E-ticarete İlgi Duyan Gençler Bu Habere Çok Sevinecek!

Türkiye’nin en köklü E-ticaret sitesi,teknoloji perakendeciliği ve E-ticaret alanına ilgi duyan gençlere iş fırsatları sunacağını açıkladı.

E-ticarete İlgi Duyan Gençler Bu Habere Çok Sevinecek!

Geçtiğimiz aylarda Türk Asıllı Alman Yatırımcı Ediz Akın tarafından satın alınarak yeni döneme giren İstanbul Bilişim, satış ve pazarlama alanındaki deneyimli kadrosunu genişleterek gençlere iş fırsatları sunmaya hazırlanıyor. Şirketin genel merkezinde yürütülen E-ticaret faaliyetlerinde yer alacak personellerin yanı sıra elektronik ürün ve beyaz eşya satışı yapan mağazaları için de kolları sıvadı.

Teknoloji perakendeciliği ve E-ticaret alanına ilgi duyan gençlere sunacağı fırsatlar ile sektörde istihdam yaratmayı da hedefleyen marka, nisan sonuna kadar başvuru süreçlerini tamamlayan adayları bünyesine katacak.

E-Ticaret sektörünün her geçen gün büyümesi ve teknolojinin gelişmesiyle artan personel açığına dikkat çekerek, bu alanlarda iş hayatına atılmanın avantajlarına değinen İstanbul Bilişim Genel Müdür Yardımcısı Levent Menteşe ‘’ Son zamanlarda E-Ticaret sektörüne gençler tarafından yoğun bir ilgi var. Bu alanda kendisini geliştirmek ve kariyerine yön vermek isteyen gençler için uzun yıllar sektörde faaliyet gösteren markalar ile çalışmak oldukça önemli. Bu markalar sektöre yeni giren gençler için adeta bir okul görevi görüyor. ‘’ şeklinde konuştu.

Çağrı Merkezi, Satış Sonrası Hizmetler, Teknik Servis, Veri Giriş Personeli, Satış Danışmanı, Kasiyer gibi farklı departmanlar altında açılan pozisyonlara başvurular nisan ayına kadar yapılabilecek.

Belirtilen pozisyonlar için adaylardan beklenen yetenek ve uzmanlıklar ise şu şekilde;

E-ticaret ve teknolojiye ilgi duyan,

 • Perakende sektörünün dinamiklerine hakim,
  Yeni çıkan ürün modelleri takip eden,
  Tercihen üniversite yada yüksek okul mezunu
  Yeniliklere açık,
  İletişim becerisi yüksek,
  Takım çalışmasına uyumlu,
  Diksiyonu düzgün,
  İkna yeteneği olan ve empati yapabilen,
  İyi derecede ofis programlarını iyi kullanabilen,

Adaylar ilgili oldukları pozisyon için başvurularını info@istanbulbilisim.com üzerinden yapabilecekler.

YORUM

Yorumlar 0