Xiaomi Mi Mix 2s Kablosuz Şarj Desteği İle Geliyor

Xiaomi Mi Mix 2s Kablosuz Şarj Desteği İle Geliyor

Tanıtım tarihi yaklaşırken Xiaomi Mi Mix 2s modelinin kablosuz şarj teknolojisiyle geleceği resmi olarak doğrulandı. Telefona dair tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Öncelikle bilginin resmi olarak bizzat Xiaomi tarafından duyurulduğunu söylemeliyiz. Çinli üreticinin hazırlamaya devam ettiği ve mobil pazarda merakla beklenen akıllı telefonlarından Xiaomi Mi Mix 2s kablosuz şarj desteği ile beraber gelecek. Şirketin resmi Weibo hesabından paylaşılan görsel ise, bu durumu doğruluyor.

Xiaomi’nin henüz kablosuz şarj desteğine sahip akıllı telefonu bulunmuyor. Bununla beraber, şarj alanındaki bu atılımın, gelecekteki tüm amiral gemisi modellerine ve hatta orta-üst segment akıllı telefon modellerine sıçraması bekleniyor. Böylelikle akıllı telefon pazarında yeni bir trendin oluşacağını ve tıpkı çerçevesiz ekran teknolojisi gibi kablosuz şarj teknolojisinin de yaygınlaşacağını öngörebiliriz.

Xiaomi Mi Mix 2s modeli 27 Mart 2018 tarihinde Şangay’da tanıtılacak. Telefon 5.99” çerçevesiz ekran tasarımına sahip olacak. Ekranda ufak bir çentiğin sensörler için konumlandırılması oldukça muhtemel görünüyor. Snapdragon 845 yongasetinden güç alacak telefonun çift arka kamera ile desteklendiğini ilave edelim.

Xiaomi Mi Mix 2s fiyatı nasıl olacak?

Telefonun Türkiye pazarı için veya kendi pazarı için fiyatının ne kadar olacağı ise henüz bilinmiyor. Daha fazla detaya ulaştıkça, sizlerle en son gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Sizler de yorumlarınızla bize düşüncelerinizi anlatabilirsiniz. Sizce kablosuz şarj teknolojisi gerekli mi? Xiaomi’nin Mi Mix 2s modeli tercih edilmeli mi? Yakın gelecekte kablosuz şarj teknolojisi de trendler arasında hızlı bir yükseliş yakalayacak mı? Görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

YORUM

Yorumlar 0