Survivor 2018 Yarışmacı İstatistikleri [En Günceli]

Survivor 2018 Yarışmacı İstatistikleri [En Günceli]
Mart ayında kaçırmamanız gereken teknoloji etkinlikleri

Survivor 2018 yarışmacı istatistikleri yazısı ile daha önceki 3 Survivor yarışmasında olduğu gibi yine karşınızdayız. Her sene milyonlarca kişi tarafından takip edilen yazılarımızın bu sene de beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vereceğine şüphemiz yok.

9 Haziran 2018 itibarıyla en güncel tablo aşağıda…

12. yılını geride bırakan Survivor, bu sene bir kez daha ‘All Star’ yarışmacılarıyla, onlara rakip olan gönüllülerin heyecan dolu rekabetine sahne oluyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımında zorlu koşullara dayanıklılığı en üst seviyede yaşatmak isteyen Acun Ilıcalı ve ekibi, çok sayıda milli sporcuya yer verirken, sadece adele ve çevikliğin söz konusu olmadığı başarıya ulaşma yolunda farklı karakterlerin de unutulmadığı görülüyor. Bazı medyatik isimler ve TV dünyasından bazı isimlerle iyiden iyiye renkli bir ‘potpuri’ ortaya çıkmış durumda.

Diğer yandan fiziki dayanıklılık, kaslı vücut yapıları, eskiden sporcu olunması gibi etmenler her sene olduğu gibi 2018 yarışmalarında da yeterli olmuyor. Beklenildiği gibi doğru zihinsel stratejiler gerekiyor, sabırlı ve ‘yerinde’ gösterilen karakter özellikleri, yarışmada öne çıkma ve halkın taktirini kazanma noktasındaki etkinliği artırıyor.

Peki Survivor 2018 yarışmacıları kaç yarışmaya çıktı; hangileri, kaçını kazandı ve kaçını kaybetti. İşte bu soruları ele alacağız. Haberin devamında en güncel durumu gösteren tabloyu bulabilirsiniz.

Unutmayın Survivor 2018 Yarışmacı İstatistikleri güncellenecektir, bu nedenle sayfayı sık kullanılanlara alabilirsiniz.

Survivor 2018 Yarışmacı İstatistikleri

En başarılı isimler?

Survivor en başarılı isimler şu an için Nagihan ve Damla. İkili arasındaki rekabet Mayıs ayından beri aynı tempoda devam etse de Nagihan’ın atak yaptığı görülüyor.  Turabi’nin ise son bir aydır üçüncü en başarılı isim olduğu görülüyor. Adem dördüncü sırada ve takipteki isim Sema. Çok ilginç bir detay, ilk dört Mayıs ayında da bu şekildeydi, adeta kemikleşmiş bir sıralama söz konusu.

42 yaşında olduğu  düşünüldüğünde Ümit Karan’ın övgüyü hak ettiğini belirtebiliriz, biraz erken elendi; her şeye rağmen ortaya ilginç bir sonucun çıktığı ve yarışmaya çok iyi hazırlandığı anlaşılıyor. Altıncı sırada ise Hilmicem var. Anıl sekizinci. Bu isimlerin yarışmanın ilk haftalarından bu güne çizgilerinin oldukça dalgalı olduğu görülüyor.

Hakan, 9’unculuğa geriledi, daha önce ilk 6 içerisindeydi. Ve büyük düşük Merve, 9’uncu sırada. Mustafa ve Murat’ı elenmesi yakın ilk isimler olarak görmek mümkün. Özellikle Mustafa’daki olağanüstü performans düşüşü dikkat çekici, daha önceleri ilk 10’daydı. Murat’ın yarışmanın başından beri en gerilerde yer almasına karşın hala elenmemesi mucize. Sizler de yorumlarınızı yazının sonuna bırakabilirsiniz.

  • Anılar… Geçtiğimiz sene Survivor 2017’de neler oldu? Kim ne kadar yarışma kazandı? Yanıtı için buraya tıklayabilirsiniz.

Merve Aydın’a küçük bir parantez, çok gerilerde. İlk haftalarda pek iyi bir başlangıç yapamayan yarışmacı, son dönemde de toparlamışa benzemiyor.

İşte 9 Haziran 2018 itibarıyla en güncel tablo.

İkili ve Bayrak oyunları 1’e 1 oyunların içinde dahil edilmiştir.
* Başarı Yüzdesi değeri; Galibiyet sayısının toplam Oyun saysına bölümü ile elde edilmektedir.
* Assist değeri; birden fazla yarışmacının yarıştığı oyunlarda, asıl oyuncuya yardım eden yarışmacılara verilmektedir.
* Başarı Yüzdesi eşit olan yarışmacılar arasında toplam oyun sayısı fazla olan üst sırada yer almaktadır.

Genel itibarıyla geride kalan haftaların ardından şu yorumlarda bulunmak mümkün:

  • Damla, Nagihan, Turabi,,Sema, Adem öne çıkanlar.
  • Anıl ortalama performans,
  • Merve vasat.
  • Mustafa ve Murat hayal kırıklığı.

Survivor 2018 ünlüler takımı

All Star veya -yeni ismiyle- Ünlüler Takımında Turabi, Adem, Merve Aydın, Murat Ceylan gibi her biri daha önce yarıştıkları Survivor’larda büyük başarı yakalamış isimler var. Milli Boksör Adem, Milli Atlet Merve Aydın, eski All Star yarışması şampiyonu Turabi gibi iddialı isimler mevcut. Şampiyon büyük bir sürpriz çıkmazsa burada…

Survivor 2017 gönüllüler takımı

Milli sporcu Nagihan’ın Gönüllüler takımına geçişiyle neler değişecek göreceğiz…

Elemeler kadar, ada yaşamındaki gruplaşmaların da erkenden başladığı yarışmada ilerleyen haftalarda büyük sürprizler yaşanabilir, birbiri ardına adaya veda eden isimlerden geriye kalanların ardından neler olacak sorusu sıkça gündemde. Survivor 2018 süprizleri arasındaki kimler yer alacak? Geriye kalan günlerde Survivor 2018’de kimler elenir bunu göreceğiz, bakalım Kıbrıs biletlerini kimler alacak?

Adem sampiyon olur mu?

Adem geçtiğimiz sene, başından beri Survivor 2017 şampiyonluk adayları arasında gösterildi, ama bunu başaramadı. Ogeday, Adem’i geride bırakarak geçtiğimiz seneyi birincilikle kapatmıştı. Özellikle oy potansiyelinin yüksek olduğu tüm otoriteler, hatta tüm Survivor yarışmacıları tarafından kabul görüyor. Survivor 2018 şampiyonluk adayları arasında yer alıyor özetle.

Turabi şampiyon olur mu?

Kuvvetli bir ihtimal olduğuna şüphe yok. Her zaman motivasyonu yüksek ve ada hayatını çok iyi biliyor. Yarışmalardaki performansı da ortada.

Survivor Ödül Oyunu, büyük heyecana sahne oluyor. Yarışmacıların performansı dikkat çekerken hayal kırıklığı yaratanlar da az değil.

Survivor 2018 Büyük Ödülleri Neler?

Henüz rakam açıklanmasa da beklenti birincinin 1 milyon TL ödül alacağı yönünde.

  • Survivor 2018 nerede çekiliyor?
    Dominik Cumhuriyeti’nde

Survivor Reytingleri

Survivor bu sene önceki yıllara göre çok daha az reyting alıyor. Yine de en çok izlenen TV programı ünvanını TV dizilerinin yoğun olmadığı akşamlarda kapmayı biliyor.

Son reytingleri ise gayet yüksek…

Survivor 2019 yarışmacı istatistikleri önümüzdeki sene TeknolojiTuru.com’da!

Türkiye’de ilk!
Survivor Yarışmacıları Yaşları

All Star

Turabi: 31

Adem: 32

Damla Can: 28

Hilmicem: 26

Merve Aydın: 28

Murat Ceylan: 29

Nagihan: 34

Nihat Doğan: 42

Sahra Işık: 27

Sema Aydemir: 33

Ümit Karan: 42

Gönüllüler

Anıl Berk: 26

Berrin: 27

Birsen: 38

Cumali: 32

Funda: 30

Hakan: 38

Nevin: 32

Ramazan: 27

Yağmur: 20

Bu içeriğimizi, kaynak göstermek koşuluyla dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Unutmayın, bu kapsamlı yazıyı ve tabloları anbean güncelliyoruz. Survivor heyecanını anbean yaşatmaya, tüm detayları ile aktarmaya devam edeceğiz…

YORUM

Yorumlar 0