General Mobile GM 5 Plus için Oreo ne zaman gelecek?

General Mobile GM 5 Plus için Oreo ne zaman gelecek?

Akıllı telefon endüstrisinde son dönemin dikkat çekici markalarından biri de General Mobile. Bilinenin aksine Türk teknoloji şirketlerinden biri olan bu marka, özellikle 1000 TL civarındaki fiyat etiketine sahip akıllı telefonlar arasında öne çıkan modelleriyle dikkat çekiyor. General Mobile GM 5 Plus da bunlardan biri.

Peki General Mobile GM 5 Plus Oreo ne zaman gelecek? İşte bu soru, son dönemde en sık e-mail aldığımız konulardan biri ve bizlerde bu noktada bir araştırma gerçekleştirdik.

Öncelikle söz konusu  model için Oreo güncellemesinin geçtiğimiz Şubat ayında kullanıma sunulması bekleniyordu. Buna karşın vaat edilen yazılım güncellemesi, cihazlara bir türlü gelmedi.

Tüketiciler tarafından yoğun ilgi ile karşılanan modelin Oreo güncellemesini ne zaman alacağı büyük merak konusu. Son açıklamalara göre Android Oreo güncellemesi 31 Mart 2018 tarihine kadar yayınlanması bekleniyor. Bu yönde yetkililer tarafından yapılan bazı açıklamalar da mevcut. General Mobile GM 5 Plus Oreo ne zaman sorusu için çok fazla beklenmeyecek gibi özetle…

Tebrikler GM…

Android ekosistemi açısından General Mobile cihaz sahiplerinin hatrı sayılır bir şekilde şanslı olduklarını belirtmek mümkün. Bir çok akıllı telefon markasının aksine General Mobile, yeni Android işletim sistemi versiyonlarını çok  daha hızlı bir şekilde kullanıma sunuluyor.

Bu yönüyle beğenimizi kazanan ve Türkiye’de önemli bir kullanıcı kesimi tarafından tercih edilen GM için Android Oreo güncellemesi noktasında da beklentileri karşılanması bekleniyor.

Detay: General Mobile GM 5 Plus fiyatı şu sıralar 850-1000 TL aralığında değişiyor.

GM kullanıcıları için Android Oreo güncellemesi hakkındaki en son gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Öne çıkanları siz değerli takipçilerimiz için aktarmayı sürdürüyoruz, takipte kalınız…

YORUM

Yorumlar 0