İddia: Apple Kablosuz Kulaklık Üretimine Hazırlanıyor

İddia: Apple Kablosuz Kulaklık Üretimine Hazırlanıyor

Apple kablosuz kulaklık modeliyle ilgili sızıntılar, bu yılın sonuna doğru, muhtemelen Ekim ayında bir sürprizle karşılaşabileceğimizi öngörüyor. Üstelik bu yenilikten Apple Airpods kulaklıklar da etkilenebilir. Detaylar haberimizde...

Beats’i bünyesine dâhil etmesinden bu yana Apple’ın kendi kulaklıklarını üretmesi bekleniyordu. Fakat bu bir türlü gerçekleşmiyordu ve Apple kullanıcıları oldukça büyük bir merak içindeydi.

Tanınmış KGI analisti Ming-Chi-Kuo tarafından ortaya atılan ve Bloomberg tarafından doğrulanan bir bilgiye göre, Apple kablosuz kulaklık üretmek için çalışmalara çoktan başlamış durumda. Bu yeni kulaklığın aktif gürültü engelleme sisteme sahip olacağı ifade ediliyor.
Bloomberg’e göre Apple, kablosuz kulaklık için defalarca değişikliğe, sonlandırmaya ve yeniden başlamaya mecbur kaldı. Bu yeni Apple kablosuz kulaklık için öngörüler oldukça keskin. Zira Apple büyük değişikliklerle bu kulaklığı 2018 yılı sonunda piyasaya sunacak ya da başarısızlık olarak kabul edip üretimden vazgeçecek.

Apple kablosuz headset projesi başka değişimleri
beraberinde getirecek

Apple kablosuz kulaklık için mevcut Airpods kulaklıklardaki paylaşım/bağlantı sistemini kullanarak kesintisiz ses deneyimi sunacak. Bununla beraber Airpods kulaklıklarda kullanılan W1 işlemcisinin güncellenmiş bir sürümüyle karşılaşmamız olası görünüyor. Yapılan bu geliştirmeleri, bazı kablosuz Beats modellerinde görmek hiç de sürpriz olmayacaktır.

Mevcut Airpods kulaklıklar, tasarımsal endişelere rağmen Apple cephesinde oldukça ciddi başarı sağladılar. Apple kullanıcıları arasında, Airpods kulaklıkların yenilenmesini isteyenlerin sayısı da oldukça fazla. Su geçirmezlik ve sürekli hazır Siri desteği gibi konularda Apple’ın bu yıl güncelleme yapması bekleniyor.

YORUM

Yorumlar 0