Samsung Galaxy J4 2018 Testlerde Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy J4 2018 Testlerde Ortaya Çıktı

Samsung'un yeni giriş seviyesi akıllı telefonu Galaxy J4 (2018) hakkında yeni bilgiler, Mobil Dünya Kongresi öncesinde ortaya çıktı. Detaylar haberimizde...

Mobil Dünya Kongresi (2018) yaklaşırken, akıllı telefon üreticilerinin bu yıla yönelik tanıtımını yapacakları yeni ürünleri de birbiri ardına ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu defa haberler Samsung cephesinden geldi. Hemen herkes, Samsung’un büyük bir tanıtım etkinliğiyle duyuracağı yeni Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerini bekliyor. Öte yandan şirket, düşük bütçeli ve giriş seviyesi modelleriyle de ilgilenmeye devam ediyor. Bu tarife uyan ve Galaxy J4 2018 etiketiyle piyasaya sürülmesi muhtemel görünen yeni Galaxy J4 akıllı telefonunun özellikleri de artık ortaya çıktı.

Geekbench veritabanında SM-J400 model numarasını taşıyan bu yeni telefonun bazı özelliklerini görebiliyoruz. Telefon, gücünü 2016 yılında piyasaya çıkan ve Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 7570 işlemcisinden alıyor. 14 nanometre üretim süreciyle hazırlanan bu yonga seti, enerji verimliliği tarafında oldukça iyi değerlere sahip. Yeni Galaxy J4 2018, 1.43Ghz saat frekansına çıkabilen 4 adet Cortex A53 çekirdeğiyle çalışıyor. SoC desteğinin de bulunduğu bu akıllı telefonun çözünürlük tarafında minimum 720p olacağını söyleyebiliriz.

Yeni Galaxy J4 2018 akıllı telefonu, 2 GB RAM ve Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle beraber test ediliyor. Eğer yeni Galaxy J4 2018 bu işletim sistemi ile satışa çıkarsa; Samsung’un giriş seviyesi modelleri arasında güncel işletim sistemiyle piyasaya sunulan ilk modellerinden biri olacak. Ne yazık ki daha fazlasına dair sizlerle bilgi paylaşamıyoruz. Ancak yeni haberler gelmeye devam ettikçe, sizlere her zaman olduğu gibi bildirmeye devam edeceğiz.

YORUM

Yorumlar 0