Doritos Kadınlar için Cips Yapıyor! Tartışmalar Alevlendi…

Doritos Kadınlar için Cips Yapıyor! Tartışmalar Alevlendi…

Doritos'tan kadınlara özel cips! Kesinlikle sansasyon yaratan gelişmenin ayrıntıları...

Doritos kadınlar için ‘kadın dostu’ cips üretecek. Gelişmenin ayrıntıları PepsiCo CEO’su Indra Nooyi tarafından açıklandı.

Çantaya sığabilecek küçüklükteki cips, aynı zamanda yenirken daha az ses çıkarıyor. Biraz daha sessiz bir sürüm geliyor özetle. PepsiCO CEO’su, Frito-Lay’in tortilla cipsinden ilham alınarak hazırladıkları yeni ürünün kadınların halkın önünde nazikce cips yemesi için geliştirildiğini ifade etti.

Ayrıca cips yedikten sonra erkeklerin parmaklarını büyük bir keyifle yalamaya devam ettiğini, kadınların ise bunu yapmadığını söyleyerek ilginç tartışmaları alevlendirdi. İfadeleri oldukça ilginçti, kadınların yeni cipsi yedikten sonra parmaklarını büyük bir keyifle yalayacağını belirtti ve ekledi; kadınların torbanın dibine ulaştıklarında küçük kırık parçaları ağızlarına götümüyorlar, o tadı kaybetmek istemeyen taraf erkekler…

Tartışma yarattı

Oldukça eleştirel bir yaklaşım, ancak ‘kadınlar için cips’ fikri, pek de eşitlikçi bulunmadı ve eleştirmenler tarafından konuya şüpheyle yaklaşıldı. En nihayetinde ise yakın zaman içerisinde Türkiye’deki cips alanlarında yeni bir Doritos kadın versiyonu görülebilir.

YORUM

Yorumlar 0