Akıllı TelefonHaber

Asus Zenfone 5 Tasarımı Görüntülendi

Asus Zenfone 5 modelinin 27 Şubat’ta Barselona’da tanıtılması plânlanıyor. Ancak görünüşe göre şirketin tanıtacağı tek bir Asus Zenfone 5 modeli olmayacak.  Öncelikle, yayınlanan #backto5 etiketi bize tanıtılması muhtemel cihaz sayısını belirtiyor olabilir. Bunun nihai sonucunu elbette MWC 2018’de göreceğiz. Ancak böyle bir toplu tanıtımın Asus için bir ilk olmadığını çok iyi biliyoruz.

Haberimize konu Asus Zenfone 5 modellerinden bir tanesi, bir üretici el kitabında ortaya çıktı. Muhtmelen 5.7” boyutlarında ve alüminyum olduğu düşünülen bir gövdenin yanı sıra, 18:9 ekran formatı da dikkatleri çekiyor. Dâhili bir X00PD işareti barındıran bu modelin hangi Zenfone olacağı ise henüz netlik kazanmamış görünüyor. Öte yandan, cihazın sahip olduğu micro USB bağlantı noktasını ele aldığımızda, bunun amiral gemisi modellerden biri olmayacağını söyleyebiliriz.

Cihazın arka yüzeyine baktığımızda çift kamera teknolojinin bizi karşıladığını görüyoruz. Bu bağlamdan hareketle, cihazın giriş veya alt segment bir model olmadığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Aslında Asus’un ilk çift kameralı Zenfone modeli bu değil.. Yine de, kamera sensörlerinin dikey olarak konumlandırıldığı ilk Asus marka akıllı telefon, bu model olacak.

Yukarıda paylaştığımız görselden hareketle, bu esrarengiz cihaz için yapabileceğimiz yorumlar şimdilik bu kadar. Sizce Asus Zenfone 5 modelleri nasıl olmalı? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu