Soul Worker Online 2018’in İlk Çeyreğinde Geliyor!

Soul Worker Online 2018’in İlk Çeyreğinde Geliyor!

Çıkış tarihi yılan hikâyesine dönen, hayranlarının merakla beklediği ve Gameforge'un dağıtımcılığını yapacağı Soul Worker Online neredeyse hazır! Detaylar haberimizde...

Çok uzun süredir, Soul Worker Online’ın Avrupa’da ve Kuzey Amerika’da oyuncularla buluşturulacağı konuşuluyordu. Epey uzun bir süre “Acaba kim getirecek, nasıl olacak, ne zaman gelecek…” diye düşünüyorduk ki, bu soru da yanıtını buluvermişti. Avrupa’nın en büyük oyun dağıtımcılarından biri olan Gameforge, Soul Worker Online’ı Avrupa ve Kuzey Amerika’da oyuncularla buluşturacak.

Elbette bu yazdıklarımız yeni haberler değil. Tam tersine, oyuncuların uzun süredir bildikleri bir gelişmeydi. Gerek Soul Worker, gerekse Gameforge cephesi oldukça geç de olsa bunu doğruladılar. Ardından uzunca bir bekleyiş süreci yeniden başladı. Oyunun çıkışının 2017’de olması plânlanıyordu, ancak maalesef olmadı.

Soul Worker Online Ne Zaman Açılıyor?

Yılan hikâyesine dönen Soul Worker Online’ın çıkış tarihi konusunda nihayet sessizlik bozuldu! Gameforge ve Soul Worker ekibinden yapılan duyuruya göre bu yılın ilk çeyreğinde oyun açık beta olarak Avrupa ve Kuzey Amerika sunucularıyla hayat bulacak. Şirket, şu anda oyunun forum sayfasını hazırlamaya devam ediyor ve oldukça kısa bir süre içerisinde forum sayfasını ziyaretçilere açmayı plânlıyor.

Geçtiğimiz yıllarda “HEX The Card Game” ve “Orcs Must Die! Unchained” ile bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan, akabinde mobil oyun pazarından da çekildiğini duyuran Avrupa’lı dağıtımcının bu defa işi şansa bırakmak istemediği ve her türlü detay üzerinde çalıştığını düşünüyoruz. Hâlihazırda Soul Worker’ın dünya genelinde çok ciddi bir hayran kitlesi var ve oyun merakla bekleniyor.

Aynı şirketin popüler oyunlarından biri olan S.K.I.L.L. Special Force 2 gibi, bu oyunun da çok uluslu bir topluluğa sahip olması bekleniyor. Henüz Türkçe dil desteğine ve ayrı bir Türk sunucusu olup olmayacağına dair gelen bir bilgi olmasa da, Gameforge’un pek çok oyununda Türk topluluğuna önem verdiği biliniyor. Biz, Türk oyuncuların burada unutulmayacağını düşünüyoruz.

İstemci oyunlarını birer birer Steam platformuna taşıyan Gameforge’un Soul Worker’ı da yine Steam aracılığıyla dağıtacağını tahmin ediyoruz. Öte yandan, şirketin 2018 yılında Soul Worker dışında yeni oyunlar da sunabilmek için çalışmalarına devam ettiği, gelen diğer dedikodular arasında…

YORUM

Yorumlar 0